РубрикиБез рубрики

На зустріч з книжкою. Українською

Наступного тижня, 18-20 травня, в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XIX Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині».

Особливість заходу полягає в тому, що загальнодержавна акція такого рівня проводиться у стінах наукової бібліотечної установи, не має комерційного характеру й покликана постприяти творчому єднанню видавців і книгорозповсюджувачів, бібліотекарів, авторів книг та читачів.

Свою продукцію на виставці представлятимуть близько 70 вітчизняних видавництв різних форм власності. Серед постійних учасників — «Наукова думка», «Алерта», «Генеза», «Картографія», «Ліра-К» «Мапа», «Мистецтво» (Київ), «Гуманітарний центр» (Харків), «Твердиня» (Луцьк), «Навчальна книга — Богдан», «Редакція газети «Підручники і посібники» (Тернопіль), «Астропринт», «Прес-кур’єр» (Одеса) та інші.

Програма форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів: «круглий стіл» «Соціальне партнерство та інновації у бібліотечній галузі: практика і виклики сьогодення»; фокус-семінар з проблемних питань закупівель книжок за тендерною процедурою через систему «ProZorro»; дискусійна студія «Шляхи розвитку книговидання в Україні: стратегія чи тактика?»; презентація оновленої програми поповнення фондів публічних бібліотек «Українська книга»; презентація всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу-2017» за участі фахівців Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського; виїзне Свято української книги в Овідіополі; музична вітальня за участі провідних артистів Одеського національного академічного театру опери та балету; конкурс читацьких відгуків «Замовте слово про книгу»; презентації книжкових новинок; зустрічі з видавцями і письменниками; автограф-сесії; майстер-класи; мистецький ярмарок; благодійна акція «Бібліотека україн-ського воїна»; конкурс «Краща книга виставки-форуму 2018 року»…

Яскравими подіями виставки-форуму стануть чисельні презентації. Зокрема, альбому «Збірка мистецьких творів Художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні» (Пекін, 2018) за участі Анатолія Кравченка, заслуженого художника України, члена правління Одеської обласної організації НСХУ, та митців Одеси; нових книг директора Книжкової палати України ім. І. Федорова, доктора технічних наук, професора М.І. Сенченка; проектів державного спеціалізованого видавництва «Мистецтво» та «Наукова думка».

Для шанувальників творчості наших земляків на літературному майданчику «Письменники Одещини» свої творчі доробки представлятимуть Анатолій Глущак, Роман Кракалія, Олекса Різників, Богдан Сушинський, Геннадій Щипківський та інші. Відбудеться також творча зустріч та автограф-сесія відомого дитячого письменника, лауреата Шевченківської премії Володимира Рутківського.

Родзинкою цьогорічної виставки-форуму стане урочиста презентація відкритого громадського простору — літньої читальні ОННБ «Litera», що має забезпечити вільний доступ до перегляду поточних періодичних видань, нових газет та журналів, які виходять на теренах України та в Одесі.

Переглядів: 161
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua