РубрикиПам’ять

Нонна Михайлівна ШЛЯХОВА

З глибоким сумом повідомляємо, що на 85 році життя відійшла у вічність доктор філологічних наук, професор Нонна Михайлівна Шляхова.

Із 1987-го до 2003-го Нонна Михайлівна була деканом філологічного факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, 22 роки очолювала кафедру теорії літератури та компаративістики цього факультету. У час її керівництва почала здійснюватися підготовка україністів і русистів з правом викладання англійської чи німецької мов, світової літератури; були ліцензовані нові спеціальності «болгарська мова і література», «прикладна лінгвістика», «журналістика», «видавнича справа та редагування».

Н.М. Шляхова була членом спеці-алізованої вченої ради із захисту кандидатський дисертацій з філологічних дисциплін (українська та російська літератури) при ОНУ ім. І. І. Меч-никова, а також членом спецради із захисту докторських дисертацій при Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

Напрямок наукових пошуків професора Шляхової — дослідження особливостей духовного світу героя сучасної літератури. У численних статтях, опублікованих в авторитетних наукових вітчизняних і зарубіжних виданнях, знайшли відображення результати багаторічної праці зі студіювання наукової літератури з різних галузей знання, аналізу широкого кола художніх текстів, побудови обґрунтованої і теоретично вивіреної концепції.

Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким Нонни Михай-лівни. В університеті, якому вона віддала 53 роки своєї професійної діяльності, пам’ять про неї завжди залишиться світлою.

Ректорат ОНУ
ім. І.І. Мечникова.

Деканат філологічного факультету.


Колектив редакції «Чорноморських новин» глибоко сумує з приводу відходу у вічність давнього доброго друга газети — авторитетного науковця, доктора філологічних наук, професора Нонни Михайлівни ШЛЯХОВОЇ.

За понад півстоліття життя, відданого філологічному факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, Нонна Михайлівна виховала тисячі філологів-педагогів, журналістів, дала дорогу в життя цілій плеяді молодих науковців. Авторитетна і вимоглива, а водночас уважна, чуйна й турботлива — такою назавжди запам’ятають Нонну Михайлівну її учні та колеги. Щирою, небайдужою, гостинною — такою навіки залишиться вона у пам’яті друзів і хороших знайомих. Найкращою у світі матусею, бабусею і прабабусею зостанеться у серцях найрідніших людей, яким у цьому великому горі висловлюємо найщиріші співчуття і поділяємо біль їхньої непоправної втрати.

Світла вам пам’ять і царство небесне, дорога Нонно Михайлівно.

Переглядів: 440
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua