РубрикиБез рубрики

І «джавеліни», і кібербезпека

На прес-брифінгу, який відбувся 3 травня, у Всесвітній день свободи преси, офіційний представник Держдепу США Хізер Нойєрт підтвердила, що протитанкові ракетні комплекси Javelin доставили в Україну ще кілька тижнів тому.

«Я знаю, що багато зацікавилися поставками ракет Javelin в Україну. Можу сказати, що це питання лежало на столі впродовж дуже довгого часу, перш ніж ми, ще в 2017 році, оголосили про рішення президента передати Україні ракетні комплекси Javelin. Їх доставили кілька тижнів тому», — сказала вона і підкреслила, що якщо медіа дізналися про доставку Javelin тільки зараз, то це свідчить: відповідальні відомства добре впоралися зі своїм завданням.

Окрім того посадовець розповіла про візит помічника держсекретаря Весса Мітчелла в Грузію та Україну, за підсумками якого США вкотре підтвердили свою позицію щодо суверенітету і територіальній цілісності Грузії в її міжнародно визнаних кордонах, а також незмінність позицій щодо Бухарестської декларації 2008 року, за якою Грузія стане членом НАТО.

Щодо візиту в Україну Хізер Нойєрт повідомила: «2 травня секретар-помічник держсекретаря Мітчелл прибув у Київ, де зустрічався з президентом Порошенком, прем’єр-міністром, іншими високопоставленими українськими лідерами. Помічник держсекретаря США підтвердив нашу непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України перед лицем російської агресії, що триває. Він наголосив на важливості дотримання Україною умов кредитного пакету МВФ, що включає в себе створення авторитетного антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії. Він також оголосив про додаткову допомогу Україні — ще 5 мільйонів на кібербезпеку. Нарешті, помічник держсекретаря Мітчелл ще раз підтвердив нашу відданість підтримувати Україну в її просуванні по шляху до НАТО та євроатлантичної інтеграції, у тому числі важливість прийняття відповідного закону про національну безпеку».

На брифінгу, що проходив, як уже мовилося, у Всесвітній день свободи преси, багато говорили про інформаційну безпеку, загрози і виклики, з якими стикаються журналісти в усьому світі.

Нагадаємо, 1 березня Державний департамент США схвалив продаж Україні 210 протиракетних комплексів Javelin та 37 пускових установок до них на загальну суму близько 47 мільйонів доларів. Оборонний бюджет США на 2018 фінансовий рік передбачає надання нашій державі 350 мільйонів доларів оборонної допомоги, зокрема і можливість передачі летальної зброї.

Переглядів: 151
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua