РубрикиВибори

Найправдивіша соціологія

У неділю, 29 квітня, у 40 об’єднаних територіальних громадах у 17 областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ та відповідних сільських, селищних, міських голів.

Перемогу на цих виборах з результатом 35,4% здобула «Батьківщина», заявила лідерка партії Юлія Тимошенко на прес-конференції у понеділок, 30 квітня, оголошуючи результати підрахунку голосів за протоколами з дільниць.

Відповідно до цих результатів, «Батьківщина» з великим відривом випереджає інші партії за кількістю депутатів, обраних від політсил, що брали участь у виборах.

У регіональному розрізі результати голосування свідчать, що «Батьківщина» перемогла в 11 областях із 17, де проводилися вибори. Найближчий конкурент — президентський БПП «Солідарність» — лише у трьох.

Результати виборів до ОТГ, які є останніми великими місцевими виборами перед президентськими та парламентськими у 2019 році, на переконання Юлії Тимошенко, є найправдивішою соціологією.

«Вибори в ОТГ — це найправдивіша соціологія. Ви знаєте, скільки маніпуляцій допускає соціологія. Але те, що зараз реальні вибори показали «Батьківщині» 35,4%, говорить про реальні симпатії людей, про реальне згуртування людей навколо нашої команди, яка може і мир в країні повернути, й економіку підняти, і віру людям у себе повернути, і знову всім нам стати щасливими», — заявила лідерка «Батьківщини.

Юлія Тимошенко подякувала виборцям за підтримку «Батьківщини» та кандидатам, які, попри тиск, адмінресурс та репресії, змогли перемогти.

«Незважаючи на все, ми показали, що мафію на чолі з вищими посадовими особами держави, які корумповані й аморальні, можливо перемагати з великою перевагою. У цих громадах ми просто довели, що стару систему можна зруйнувати. І цього разу ми з вами всупереч об’єд-нанню кланів, тиску й аморальності переможемо та демонтуємо стару систему. Ми запровадимо з вами новий курс України, який дасть нові можливості і країні, і кожній людині», — заявила Юлія Тимошенко.

В Одеській області 29 квітня перші вибори в об’єд-наних територіальних громадах відбулися в Любашівському та Окнянському районах і в місті Кілія.

За попередніми результатами підрахунку голосів, партія ВО «Батьківщина» за кількістю обраних депутатів здобула впевнену перемогу серед усіх політсил, що брали участь у цих виборах.

Так, за попередніми підрахунками голосів, у Любашівській ОТГ депутатами обрано 10 представників від «Батьківщини», 9 — від БПП, по одному — від Аграрної партії та Радикальної партії Ляшка і п’ятеро самовисуванців. Головою громади став представник БПП.

У депутатський корпус Окнянської громади пройшли 20 представників партії Юлії Тимошенко, чотири — від БПП «Солідарність», один — від «Нашого краю» та один самовисуванець. Очолити громаду виборці довірили представникові ВО «Батьківщина» Олегові Білоусу.

Депутатський корпус Кілійської міської громади складатиметься з представників трьох політ-сил: БПП — 18, ВО «Батьківщина» та Аграрної партії — по 8. Головуватиме у громаді представник БПП.

Загальний результат, отриманий представниками партії ВО «Батьківщина» з числа всіх кандидатів, які висувалися політичними силами, склав 48,46%, що є кращим показником на цих виборах.

За словами очільника Одеської обласної організації ВО «Батьківщина» Олега Радковського, отриманий результат уможливила щоденна копітка робота всього депутатського корпусу партії на місцях.

«Чергова перемога на виборах в об’єднаних громадах ще раз підтверджує довіру людей до «Батьківщини». Вибори є кращим показником будь-яких рейтингів та опитувань, тому що люди голосують за своє майбутнє і майбутнє своїх дітей. Я впевнений, що наша команда виправдає виявлену нам довіру і разом ми побудуємо сильну і процвітаючу Україну», — наголосив Олег Радковський.

Іван ДАНИЛЕНКО.

Переглядів: 3320
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua