РубрикиАнонс

Свято книги. Української

Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів й Одеська національна наукова бібліотека запрошують 18—20 травня на XІХ всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Основна мета форуму — збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, утвердження в суспільстві престижу української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, поповнення бібліотек Південного регіону новими виданнями, виховання культури читання та любові до української мови на кращих зразках вітчизняної літератури, підтримка молодих письменників.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних і фахових заходів: «круглий стіл» з актуальних питань со-ціального партнерства та інновацій у бібліотечній галузі; дискусійна студія з проблем популяризації книги й читання, поповнення бібліотек новими вітчизняними виданнями за участі видавців, книгорозповсюджувачів, бібліотечних фахівців і громадських організацій; презентації новодруків, літературні зустрічі, видавничі майданчики, автограф-сесії, майстер-класи, промоакції тощо.

У її рамках планується проведення конкурсу «Краща книга виставки-форуму 2018 року» серед видань, що вийшли на теренах України, та відзначення видавництв, які впродовж багатьох років беруть активну участь у виставці-форумі.

За традицією, у другий день форуму, 19 травня, відбудеться виїзне свято української книги та благодійна акція — передача книг сільським бібліотекам. Цьогорічна його адреса — Овідіополь.

Одеська національна наукова бібліотека запрошує всіх бажаючих долучитися до книжкового свята, урочисте відкриття якого відбудеться 18 травня об 11.00 за адресою: м. Одеса, вул. Пастера, 13, ОННБ.

Детальну інформацію про програму заходів XІX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» можна переглянути на офіційному сайті ОННБ http://odnb.odessa.ua/, стежте за анонсами.

Анна ТЕМНЮК,
завідувачка сектором презентації бібліотечних фондів відділу зв’язків
з громадськістю і реклами ОННБ.

Переглядів: 1247
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua