РубрикиБез рубрики

Без дронів, але з новими авто

Через кілька днів після гучного провалу «Російської пошти», яка похвалилася запровадженням для доставки відправлень дронів й одразу ж після зльоту вгробивши один з них, Одеська регіональна філія ПАТ «Укрпошта» на площі перед облдержадміністрацією провела показ своєї нової техніки для цих же потреб. А це — 15 нових машин марки Citroлn, які поповнили її автопарк. Ще стільки ж очікують отримати найближчим часом.

Як пообіцяли представники компанії, нова техніка повинна суттєво покращити рівень ку-р’єрської доставки по місту. Крім автомобілів, одеські поштовики отримали й п’ять нових вантажівок. Утім, і стару автотехніку тут не списуватимуть на брухт. «Наші старі машини, які раніше їздили по місту і часто ламалися, тепер експлуатуватимемо по-іншому. З двох-трьох машин збиратимемо більш-менш робочий автомобіль і відправлятимемо його на перевірений, не дуже важливий маршрут. Будемо берегти нову автотехніку, бо в області ще не скрізь хороші дороги. Наразі наша компанія активно реформується: працюємо над вдосконаленням логістичних процесів, запуском нових послуг і продуктів, посилюємо потужності кур’єрської доставки, навчаємо персонал. Лише в 2017-у «Укрпошта» закупила нових авто більше, ніж за останні 5 років. 14 новеньких автомобілів уже працюють на маршрутах Одещини», — зазначив керівник регіональної філії «Укрпошти» Сергій Дрозд.

Загалом за останні півроку «Укрпошта» поповнила свій автопарк на 200 з лишком машин.

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський у свою чергу наголосив: «Сьогоднішня презентація свідчить, що «Укрпошта» працює над тим, щоби її сервіс був доступним і комфортним. Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке несе пошта для жителів Одещини, тому з боку облради, депутатського корпусу ми робимо все, щоб допомогти розвитку амбітних планів компанії. Її сервіс має бути якісним і по-справжньому європейським».

Окрім авто, компанія презентувала для широкого загалу нові послуги, серед яких — SmartBox (відправлення без зважування за однією ціною по всій Україні), унікальна на вітчизняному ринку доставки.

Усі бажаючі могли взяти участь і в акції «Привіт з Одеси» — відправити листівку із щойно погашеною маркою близьким та знайомим у будь-який куточок країни.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

Переглядів: 110
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua