Щоб не боялися пожеж і щоб не рвало дамби

На території нашої області функціонують 50 заміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та ще майже 600 дитячих таборів з настанням літніх канікул починають працювати на базі загальноосвітніх та позашкільних закладів. Із 260 тисяч дітей, які мешкають на Одещині, більше 100 тисяч щоліта потребують відпочинку й оздоровлення.

Стан підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році був першим пунктом порядку денного апаратної наради, яку провів голова облдержадміністрації Максим Степанов.

РубрикиБез рубрики

«А в нас коли полагодите?»

Результати роботи Служби автомобільних доріг в Одеській області за 2017-й. Основні проекти у сфері дорожнього господарства, які заплановано реалізувати цьогоріч. Передача місцевих шляхів на баланс ОДА і створення «Служби місцевих автомобільних доріг». Децентралізація та реформування галузі. Про це в Одеському центрі розвитку місцевого самоврядування розповідав журналістам начальник Служби автомобільних доріг нашої області Олег ВАРИВОДА.

А розпочав він дещо несподівано — звернувся до представників ЗМІ за допомогою, щоб донесли суспільству кричущий факт. У жовтні минулого року, нагадав, заступника начальника контролю і нагляду за безпекою на автомобільному транспорті управління «Укртрансбезпеки» в Одеській області Віталія Мироненка правоохоронці затримали під час одержання хабаря, який він узяв за те, щоб не притягувати бізнесмена до адміністративної відповідальності за перевантаження транспортного засобу. Чиновникові висунули підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу. Приморський суд заарештував його на два місяці з правом внесення застави в розмірі 475 тисяч гривень. Й ось цими днями Олег Варивода несподівано з’ясував, що той знову обіймає посаду. «Я був у шоці, побачивши його сьогодні в приймальні! Не може людина знову посідати посаду, на якій була спіймана на хабарі! Так ми ніколи не відремонтуємо і не збудуємо дороги!» — обурювався він.

РубрикиТочка зору

Випробування на політичну корупцію

Вибори-2019 стануть випробуванням для боротьби з політичною корупцією, прогнозують у Національному агентстві з питань запобігання та протидії корупції (НАЗК).

«Майбутні президентські та парламентські вибори, у березні та жовтні 2019 року відповідно, без сумніву, стануть випробуванням для існуючої системи запобігання політичній корупції та державного фінансування політичних партій. Уже зараз, у період виборчого «затишшя», НАЗК, представники громадських організацій, активісти та небайдужі громадяни виявляють окремі маніпуляції політичних партій у сфері агітаційної діяльності», — цитує прес-служба НАЗК керівницю відділу методологічної роботи департаменту з питань запобігання політичній корупції Катерину Берднікову.

РубрикиБез рубрики

Так поставав наш флот

10 квітня в Одесі відзначили день створення Західної військово-морської бази Військово-Морських сил Збройних Сил України.

В урочистостях взяли участь представники командування ВМС, інших видів ЗС України, ветерани частини, духовенство.

Командувач Військово-Морських сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко привітав особовий склад з днем частини, подякував за сумлінне виконання службових обов’язків та закликав і надалі активно вдосконалювати бойову майстерність, бути згуртованим надійним екіпажем, чітко й злагоджено виконувати свій почесний обов’язок із захисту держави.

РубрикиБез рубрики

Злетяться «соколята» у Буджак

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») пройде цьогоріч у Білгород-Дністровському районі.

Про те, як, де і коли змагатимуться переможці районних етапів гри, йшлося під час зустрічі голови Білгород-Дністровської РДА Сергія Ільченка та його заступниці Альони Шихалієвої зі заступником голови Одеської ОДА Сергієм Колебошиним.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua