РубрикиТема дня

Українська революція. Перешкоди і пороги

3 квітня 2018 року у Львівській області прикордонники затримали і передали поліцейським Народного героя України, колишнього бійця добровольчого батальйону «Дніпро-1», який отримав поранення в антитерористичній операції, кавалера ордена «За мужність» і волонтерської медалі «За оборону країни» Івана Бубенчика (на знімку). Оголосивши про підозру у вбивстві службовців правоохоронних органів, його доставили в Печерський суд Києва для обрання запобіжного заходу.

Герої не вмирають, але можуть потрапити під суд

Службовці правоохоронних органів, про яких ідеться, — це бійці спецпідрозділу «Беркут». А час інкримінованого «вбивства» — 20 лютого 2014 року. Революція Гідності. Вулиця Інститутська. Підозра, оголошена Бубенчику, ґрунтується на інтерв’ю, опублікованому біль-ше року тому виданням Bird in Flight. Учасник революції говорить про те, що з автомата Калашникова застрелив двох командирів спецпідрозділу «Беркут», але чи правда це — навряд чи вдасться встановити.

РубрикиПам’ять

Він знав ціну свободи

Кремлівський в’язень, звинувачений і засуджений за шпигунство, колишній директор полтав-ського оборонного заводу «Знамя» Юрій Солошенко 4 квітня відійшов у кращі світи.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці написала: «Зранку прийшла смс від сина Юрія Солошенка, що сьогодні помер Юрій Данилович... Він був дуже світлою і прекрасною людиною. Москва віддала нам його два роки тому тільки тому, що в Юрія Даниловича був рак... він боровся весь цей час, йому допомагали родина й добрі люди. Щаслива, що вдалося в червні 2016-го його витягти, і він був цей час в колі родини... Вічна пам’ять, дорогий Юрію Даниловичу... Ви завжди раділи щиро, коли нам вдавалося ще когось витягти, ра-діли, як за рідних, Ви знали ціну свободи й шанували Україну. Дякую Вам за позицію».

РубрикиБез рубрики

Перспективи через ретроспективу

Сьогодні, 5 квітня, о 19.00 в Одеській книгарні-кав’ярні (Катерининська, 77) відбудеться презентація книжки Ярослава Грицака «Розмови про Україну».

Це — третя з розмов Ізи Хруслінської з українськими інтелектуалами. Перші дві були з Оксаною Забужко та Йосипом Зісельсом. Але нинішній новодрук — хронологічно перший — виданий польською мовою ще у 2009-у.

РубрикиАнонс

П’ятнадцята. По-французьки

Одеса традиційно зустрічає весну по-французьки разом із музикантами, акторами, письменниками, які представлятимуть багату культуру цієї європейської країни. Формат події не змінюється впродовж багатьох років — на фестивалі будуть представлені новаторські проекти, пов’язані з Францією.

Зануритися у неповторну французьку атмосферу, а також оцінити підсумки французько-україн-ської співпраці запрошують одеситів Посольство Французької Республіки в Україні, Французький інститут в Україні, «Альянс Франсез» в Одесі за підтримки численних урядових та неурядових організацій нашої держави.

РубрикиБез рубрики

На батьківській землі поета


За багаторічною традицією, заходи, приурочені пам’яті нашого славетного земляка, одного з найкращих українських гумористів і сатириків Степана Івановича Олійника, щовесни проводяться на його малій батьківщині — у Балті та селі Пасицелах Балтського ж району, де він народився, і в селі Левадівці Миколаївського району, де минули його дитячі й почасти юнацькі літа.

Незмінним організатором цих заходів, які з часом набули назву «Степанова весна», виступає донька поета Леся Степанівна, звісно ж, за підтримки друзів, шанувальників творчості великого сміхотворця (письменників, журналістів, артистів) та Громадського фонду імені Степана Олійника.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua