РубрикиАнонс

Одеса для всіх і всі — для Одеси

Цьогорічна «Гуморина» триватиме впродовж чотирьох днів. Концерти, ярмарки, фестивалі й багато іншого, цікавого і веселого, обіцяють організатори одеситам та гостям міста. Центральні ж події свята відбудуться таки в неділю, у День сміху.

Отже, 1 квітня о 12.00 розпочнеться святкова хода, до якої долучаться не лише одесити, а й чимало представників інших міст України. За словами директорки міського департаменту культури Тетяни Маркової, навіть проводився спеціальний відбір тих, хто хоче взяти участь у карнавальному дій-стві, яке означене гаслом «Одеса для всіх і всі — для Одеси». Святкова хода рухатиметься від Соборної площі по Дерибасівській до вулиці Пушкінської, потім поверне на Думську і, пройшовши Приморським бульваром, завершиться на Катерининській площі.

Під час вихідних на Грецькій площі буде організовано ярмарок національної кухні, а на Приморському бульварі — веселі фотозони й виставку автомобілів.

У неділю ж о 13.30 біля Дюка проходитиме традиційний відбір талановитих співаків під орудою Ігоря Кондратюка «Караоке на «Гуморині».

На розі Пушкінської та Ланжеронівської вулиць організовано головний концертний майданчик «Гуморини», де 1 квітня о 13.00 нагороджуватимуть учасників фестивалю «Комедіада», виступатимуть «Ліга сміху», «Велика п’ятниця в Одесі» з Феліксом Шиндлером та групою «Авіатор». Продовжать програму «Квартал 95», група «Монтан бріз», співак Микита Алєксєєв та Вєрка Сердючка&бенд.

Концертно-розважальні заходи відбуватимуться також у парку Шевченка та всіх театрах міста. Навіть Одеський зоопарк підготував «Зоогуморину».

Олена Орлова, директорка благодійного фонду «Холідейз», одна з організаторок «Гуморини», зазначила:

— За допомогою нового стилю ми залучаємо нову, сучасну аудиторію учасників. Для нас важливо вдосконалюватися і ми багато зробили, щоб цьогорічна «Гуморина» була кращою за попередню. Побачимо, сподіваюся, що наші надії справдяться».

За словами Тетяни Маркової, міська влада виділила на проведення «Гуморини» мільйон гривень, а крім того — залучено величезну кількість інших, не тільки матеріальних, ресурсів, які неможливо оцінити в грошовому еквіваленті.

З нагоди 45-ліття заснування суто одеського свята гумору (народилося воно 1 квітня 1973-го) Всесвітній клуб одеситів підготував «Гумористичну карту для жителів та гостей Одеси».

Нагадаємо також, що з вівторка триває міжнародний фестиваль клоунів та мімів «Комедіада» (його програму «ЧН» публікували в попередньому номері).

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 882
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua