РубрикиБез рубрики

Ювілейна орбіта Степанової весни

3 квітня сповниться 110 років від дня народження Степана Олійника. Представляти читачам «Чорноморських новин» ім’я славетного гумориста приємно і легко, оскільки вони його добре знають: наша газета завжди презентувала і його безсмертну спадщину, й «Олійниківські читання» на його честь. Отже, маємо прекрасну нагоду знову звернутися до сторінок і життя, і творчості, яка ввібрала в себе глибинну неповторність українського гумору, нашого великого земляка.

Кожна нація вибудовує свій гумористичний світ, сміється по-своєму. І не випадково саме цей світ і цей сміх є одночасно найгерметичнішими і найвідкритішими для інших.

РубрикиБез рубрики

Олійниковими стежками

Сьогодні, 29 березня, о 16.00 у Золотій залі Одеського літературного музею відбудеться обласна мистецька акція «Степанова весна», присвячена 110-річчю від дня народження нашого земляка, видатного українського поета-гумориста Степана Івановича Олійника.

У літературно-музичному вечорі візьмуть участь донька поета, проректор Національної музичної академії України Леся Олійник, народний артист України Анатолій Демчук, заслужена артистка України Лариса Дедюх, постійний учасник «Степанової весни», лауреат Всеукраїнського фестивалю гумору та сатири Ігор Чепіль, поет-гуморист Микола Кавацюк, лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Муляр, тріо бандуристок Одеської обласної філармонії «Мальви»...

РубрикиБез рубрики

Готовність до розвитку

Інститут суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) оприлюднив рейтинг інституційної досконалості українських міст, розрахований на базі міжнародних критеріїв забезпечення сталого розвитку громад. Найвищий результат у Луцька. Серед міст-лідерів також Вінниця, Івано-Франківськ, Рівне та Тернопіль. Найгірші показники мають Суми, Херсон, Сєверодонецьк і Миколаїв.

Рейтинг сформований на базі розрахунку індексу інституційної досконалості громад, що оцінює комплекс чинників, які разом визначають ставлення громад до ситуації в місті та країні, а також формують перспективи їхнього збалансованого розвитку. Розрахунки базуються на даних четвертого всеукраїнського муніципального опитування мешканців обласних центрів, проведеного на замовлення Міжнародного республіканського інституту (МРІ) соціологічною групою «Рейтинг».

РубрикиТема дня

В очікуванні великої води

У місті Вилкове Кілійського району 27 березня відбулася виїзна нарада з питань ліквідації можливих паводків. У ній взяли участь голова облдержадміністрації Максим Степанов, голова облради Анатолій Урбанський, очільники придунайських районів Одещини, міські голови Вилкового, Кілії, Ізмаїла, Рені, очільники ОТГ, керівництво регіональних ДСНС та управління водних ресурсів.

Максим Степанов пообіцяв звернутися до Кабі-нету Міністрів із проханням про виділення коштів на ремонт аварійних дамб та шлюзів української частини Дунаю. На такі роботи необхідно близько 117 мільйонів гривень. Їх можна залучити з резервного фонду уряду або з природоохоронного фонду Мінекології. Як наголосив Максим Степанов, гідротехнічні споруди необхідно відремонтувати, аби назавжди вирішити проблему затоплення населених пунктів.

РубрикиБез рубрики

Еллінська риса одеського обличчя

У багатонаціональній Одесі грецька діаспора завжди відігравала і відіграє нині помітну роль. А тому національне свято дружньої нам країни — День незалежності Греції — широко відзначили в нашому місті.

Розпочалися урочистості з барвистої ходи, в якій взяло участь близько 500 осіб — гості зі самої Греції, з Києва, Львова, Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Маріуполя і, певна річ, представники грецької діаспори нашого краю.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua