РубрикиБез рубрики

Не «промайданити» Україну!

Ініціативна група «Першого грудня» звернулася до українського суспільства із застереженням щодо закликів до насильницького повалення влади та сліпого бунтування.

У попередніх наших зверненнях ми зосереджували увагу на відповідальності влади. Ми намагались остерегти наших керманичів перед спокусою надмірної централізації влади в одних руках, що є насправді рудиментом російської концепції влади. Бо саме там, кажучи словами одного з російських опозиціонерів, «послаблення політичної позиції «хазяїна» прирівнюється до спроби дезінтеграції країни».

РубрикиБез рубрики

Британський досвід для наших портів

22—23 березня в Одесі пройшов перший українсько-британський Морський інфраструктурний форум. Він об’єднав представників компаній портової інфраструктури, органів державної влади, бізнес-асоціацій, фінансових та консультативних інституцій і став платформою для діалогу щодо трендів розвитку, можливостей в інжинірингу, дизайні, консалтингу та послугах, а також конкурентних інфраструктурних проектів у морських портах нашої держави.

На першій ранковій сесії обговорювалися два питання — стратегія розвитку морських портів до 2038 року та довгострокове бачення для збалансованого розвитку.

РубрикиБез рубрики

Шевченківськими місцями Одеси

Чи бував Тарас Шевченко в Одесі? Питання, яке цікавить багатьох шевченкознавців та шевченколюбів, а передовсім — самих одеситів. Був чи не був? Ніхто не здатен відповісти ствердно. А поки що краєзнавець-екскурсовод Антон Гриськов запрошує на екскурсію шевченківською Одесою — саме так, хоч і трохи незвично, це звучить. На таку екскурсію недавно було запрошено старшокласників одеської школи «Надія».

Зустріч відбулася в рамках проекту «Інтелектуального форуму», який, за словами його представниці Любові Ісаєнко, має на меті знайомити одеситів, і молодь зокрема, з Одесою українською. Свого часу в нашому місті перебувало багато відомих, знакових діячів української культури, науки, адже позаминулого століття було воно одним з найбільших у тодішній імперії, передовсім — у культурному сенсі. Дуже часто, називаючи те чи інше ім’я, ми навіть не здогадуємось, що ця людина ходила ось цими самими вулицями й залишила свій слід в історії міста. А коли й не бувала тут, то була дуже тісно пов’язана з Одесою. Як-от Шевченко: приїздив чи ні — невідомо, але тісні духовні зв’язки були.

РубрикиЗдоров’я

Чи звільниться світ від сухот?

«Розшукуються лідери для створення світу, вільного від туберкульозу. Зробімо історію — зупинімо туберкульоз!» — саме таке гасло обрала цьогоріч ВООЗ до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом (24 березня).

Головне завдання у рамках реалізації нової глобальної стратегії ВООЗ з протидії сухотам — до 2035 ро-ку повне звільнення світу від цієї хвороби, досягнення нульового рівня захворюваності та смертності.

Чи зможемо впоратися з цим нелегким завданням? Про це — у наступному номері газети.

РубрикиАнонс

Гість «Комедіади» — Чаплін

Напередодні Дня гумору в Одесі розпочнеться восьмий міжнародний фестиваль клоунів та мімів «Комедіада», який триватиме впродовж тижня — із 27 березня до 2 квітня. У програмі — безліч цікавих заходів: вистави, шоу, гала-концерти.

Міжнародний фестиваль клоунів та мімів, організований театром «Маски», вже впродовж восьми років збирає в Одесі кращих коміків з усього світу, й географія фестивалю невпинно розширюється. Цьогоріч на «Комедіаду» приїдуть артисти і продюсери з Іспанії, Угорщини, Італії, Ізраїлю, Японії, Росії, Канади, Німеччини, США та Швейцарії.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua