Андерс Фог РАСМУССЕН: Сподіватися на краще, але готуватися до гіршого

Сьогодні данський політик Андерс Фог Расмуссен є визнаним адвокатом України у євроатлантичній спільноті. Колишній глава Північноатлантичного альянсу (2009-2014) послідовно відстоює інтереси Києва й українців в умовах розв’язаної Росією реальної війни проти України і гібридної — проти західних демократичних суспільств. Він заохочує керівництво України до реформ, але застерігає від популізму в країні, яка розпочинає передвиборний процес.

Про перспективи вступу до НАТО, оцінки останнього перепризначення Путіна на президентський пост та про можливий балтійський сценарій для окупованого нині Криму екс-генеральний секретар НАТО, радник Президента України Расмуссен розповів в інтерв’ю власному кореспонденту «Укрінформу» у Брюсселі.

РубрикиБез рубрики

Анексія Криму — прямий виклик міжнародній безпеці

Заява Високого представника ЄС у закордонних справах і з питань політики безпеки Федеріки Моґеріні від імені Європейського Союзу щодо Автономної Республіки Крим і міста Севастополь

Через чотири роки після нелегальної анексії Автономної Республіки Крим і міста Севастополь Російською Федерацією Європейський Союз залишається твердо відданим суверенітету та територіальній цілісності України.

РубрикиБез рубрики

Видиво війни

На Одеській кіностудії відбувся передпрем’єрний перегляд фільму «Посттравматична рапсодія», означеного за жанром як епічна кінодрама, що пронизує глибину української історії та духовного життя.

Повнісінька зала глядачів — таке не часто побачиш на перегляді українського фільму в Одесі. А проте, глядачі ще не знали, які несподіванки чекають на них попереду. Хоч знали, що прийшли подивитись кіно про війну. Сучасну, українську, нашу війну. Ми вже побачили «Кіборгів», «Міфа», інші картини. Дуже болюча тема. Зрозуміло, для людей притомних — не для «вати». Болюча тим, що фактично у мирний час (війна ж бо не оголошена ворогом і не проголошена керівництвом держави) гинуть найкращі, ті, що уособлюють надії на позитивні зміни в країні. Ті, для котрих справою життя їхнього став захист Вітчизни. Гинуть, передовсім, добровольці, гинуть солдати Збройних сил. Знову ж таки: найкращі. Це закон війни: забирати кращих.

РубрикиАнонс

Чемпіонський квартет

Із 25 по 28 березня в Одесі відбудуться одразу чотири чемпі-онати України. «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», «Своя гра» та «Ерудит-квартет» зберуть понад 300 школярів з усіх регіонів країни. Турнір цього разу пройде в санаторії ім. Горького.

«Одеса — це одна з інтелектуальних столиць України. І саме зі школярів починаються майбутні ерудити. Ми для цього робимо все можливе, й наше місто ось уже майже 20 років приймає шкільні турніри такого рівня», — зазначає голова оргкомітету, президент Одеського інтелектуального клубу «Ерудит» Ольга Цейтлін.

РубрикиБез рубрики

І спецтехніка, і депо

Нову пожежно-рятувальну та спеціальну техніку отримали минулого тижня підрозділи ДСНС у Лиманському, Білгород-Дністровському, Біляївському та Овідіополь-ському районах, а також у містах Одесі та Чорноморську.

«Впевнений, що 2018-й стане роком безпеки для нашого регіону. Безпрецедентна сума, яку закладено в бюджеті Одещини, — 111 мільйонів гривень, піде на оснащення 132 об’єктів обласної комунальної власності. Вони будуть обладнані сучасними засобами протипожежної безпеки», — наголосив під час церемонії передачі техніки голова ОДА Максим Степанов.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua