РубрикиБез рубрики

На поруках і при посаді

У понеділок-вівторок у Києві відбулися аж три судових засідання, головний фігурант яких — міський голова Одеси Геннадій Труханов.

«Технічною паузою», оголошеною судом 22 лютого (тоді столичний Солом’янський райсуд мав розглянути клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера від посади, але через несправність техніки не зміг цього зробити), вочевидь, краще скористалися захисники підозрюваного: на засіданні, що відбулося 27 лютого, їхні аргументи переважили позицію сторони обвинувачення, і Геннадій Труханов залишився при посаді.

Напередодні, у понеділок, ще одну перемогу міський голова здобув в Апеляційному суді міста Києва, де служителі Феміди також відхилили доводи обвинувачувачів і відмовилися міняти йому запобіжний захід. «Колегія суддів ухвалила залишити без змін запобіжний захід Геннадію Труханову у вигляді особистого зобов’язання», — оголосив головуючий суддя.

Відтак мер залишився і на поруках (нардепа від БПП Дмитра Голубова), і при посаді.

Щоправда, суддя-спікер Солом’янського райсуду Марія Зелінська додала до тої переможної бочки з медом таки й ложку дьогтю, задовольнивши клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і НАБУ щодо арешту майна мера Одеси та його заступника Павла Вугельмана.

«Марія Зелінська підтвердила, що суд ухвалив рішення щодо арешту майна Труханова. Що ж до Вугельмана, то, за словами судді-спікера, засідання суду в цьому клопотанні було закритим, тому «інформація щодо розгляду і результатів не може бути надана судом», — повідомив «Укрінформ».

Переглядів: 198
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua