РубрикиКонфлікт

Арматура як аргумент

О сьомій ранку 23 лютого в одеський санаторій «Лермонтовський» увірвалися люди з арматурою, захопили адміністративну будівлю і не пускали працівників на роботу.

«Гостями» лікувально-оздоровчого закладу, в якому нині перебуває майже 150 пацієнтів (вони переважно проходять реабілітацію після інсультів та інфарктів), виявилися десь сім десятків співробітників приватної охоронної фірми, вкотре найнятих для вирішення конфлікту, що не вщухає кілька років поспіль.

Нагадаємо, що на право володіння цим об’єктом претендують як ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський» від «Укрпроф-оздоровниці», так і ДП «Санаторій «Лермонтовський» від Міністерства юстиції.

У Мін’юсті неодноразово заявляли, що рішення про переведення санаторію на баланс цього відомства — «спроба повернути санаторій у державну власність». А представники ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський», у свою чергу, називають усі спроби Мін’юсту отримати майно оздоровниці протиправними, «рейдерськими атаками». Одну з яких і пережили вранці 23 лютого.

Починаючи з 2015 року відбулося кілька судових засідань різних рівнів щодо правової приналежності «Лермонтовського», однак крапку у тяганині й досі не поставлено. Сутички, не лише словесні, тривають.

На місце події прибуло керівництво ГУНП в Одеській області і наряди поліції. У конфлікт сторін правоохоронці не втручалася, але й кровопролиття не допустили.

Після майже шестигодинного протистояння (до воріт вийшли всі — від вахтерів до медичного персоналу) захисникам санаторію «Лермонтовський» криками і галасом вдалося виштурхати представників Мін’юсту разом із «помічниками», озброєними арматурою.

Ранкові події в «Лермонтовському» поліція розглядає як «самоправство». Факт конфлікту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 356 (самоправство) Кримінального кодексу України, Про це місцевим ЗМІ згодом повідомили у Приморському відділі поліції Одеси.

Що цікаво: на конфлікт, принаймні публічно, через офіційні сайти, наразі ніяк не відреагували ні «Укрпрофоздоровниця», ні Мін’юст.

Яна СТАСІНА.
Фото ІА «Думська».

Переглядів: 481
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua