РубрикиБез рубрики

За два дні до весни

Зима таки нас наздогнала. Для багатьох неочікуваним стало штормове попередження: вночі та вдень 27-28 лютого по Одесі та місцями по області очікувалися пориви північного вітру 15-20 м/с, вранці та вдень — сильний сніг, місцями хуртовина, снігові замети, сніговий накат, видимість під час негоди 200-500 м. Температура довкілля мала знизитися до —16 градусів і навіть нижче.

Прогнози справдилися. Стихія накрила переважно Одесу, Біляївський, Овідіопольський та Білгород-Дністровський райони.

Одещина до цього підготувалася. В облдержадміністрації у цілодобовому режимі працював регі-ональний штаб на чолі з головою ОДА Максимом Степановим. Штаб збирався двічі на добу. Скайпом про ситуацію на місцях звітували голови РДА та керівники ОТГ. Провели й оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завчасно вжиті заходи посприяли тому, що пік негоди ми пережили з найменшими проблемами.

Із 27 лютого навчальний процес у школах було призупинено в Арцизькому, Біляївському, Овіді-опольскому, Ренійському, Роздільнянському та Татарбунарському районах. Через погіршення погодних умов призупинили навчальний процес і в Одесі, Ізмаїлі, а також у Лиманській та Маразліївській ОТГ. Йдеться про 337 освітніх закладів.

Всі лікувально-профілактичні заклади продовжують працювати у посиленому режимі, про що під час засідань оперативного штабу та селекторних нарад доповідав директор департаменту охорони здоров’я ОДА В’ячеслав Полясний:

— Напоготові 63 генератори, які забезпечені паливно-мастильними матеріалами мінімум на дві доби. Є необхідний запас медикаментів. Щодня на лінії продовжують працювати 175 бригад екс-треної медичної допомоги. Всім хворим, які мали на той час загострення хронічних недуг, а також 139 вагітним жінкам, яким підходив час народжувати, запропонували термінову госпіталізацію, чим більшість і скористалася. Окрім того, 10 підвідомчих будинків-інтернатів області забезпечено необхідними паливно-мастильними матеріалами та їжею на три доби.

Загалом по області впродовж доби було здій-снено майже 1500 виїздів «швидкої».

Керівництво області звернулося до голів РДА з вимогою посилити роботу соціальних служб на місцях, зобов’язавши їх приділити максимальну увагу багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, а також людям похилого віку, особливо самотнім.

На ранок 28 лютого в області розгорнули 222 пункти обігріву, де люди можуть отримати першу допомогу, випити гарячого чаю та зігрітися.

Розпогодиться і покаже на весну, прогнозують синоптики, тільки десь 7 березня. З огляду на складні погодні умови рятувальники і медики просить людей без особливої потреби не вибиратися з дому, а тим більше — не пускатися в далеку дорогу.

Ніна ЗАЛЕВСЬКА.
Фото Олега Владимирського.

Переглядів: 138
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua