РубрикиБез рубрики

Запит на часник

Попри значний інтерес вітчизняних аграріїв до вирощування часнику, які за три роки втричі збільшили його посіви, Україна в 2016-у посіла лише 43-є місце у загальносвітовому рейтингу експортерів цієї продукції.

За обсягів його продажу на зовнішні ринки українці поступилися навіть країнам, де для вирощування часнику умови зовсім несприятливі, як-от Оман, Сирія, Сінгапур, Саудівська Аравія тощо.

Втім, як уже мовилося, за останні три роки українські фермери втричі збільшили площі під цією культурою. Інтерес до вирощування часнику виявили і три великі агрохолдинги, пише «АПК-Інформ».

— Я впевнена, що збільшення площ під часником в Україні не є тимчасовим трендом. Більше того, такі тенденції в майбутньому тільки посилюватимуться. Адже українські фермери роблять ставку не тільки на виробництво часнику, а й активно вирощують повітряну цибулину, тобто нарощують виробництво власного посадкового матеріалу, — розповіла голова СОК «Часниковий кооператив «УКРАП» Ганна Морозова.

За її словами, українським часником цікавляться не лише європейські країни, зокрема Латвія, а й покупці з Бразилії чи Малайзії. Але через нестачу обсягів наші виробники не можуть гарантувати стабільні поставки.

Зараз потенційні експортери працюють над розробкою повноформатної концепції продажу часнику, щоб покупець міг отримати відсортований та якісно упакований товар. Наразі створювати власний бренд не планують, але хочуть зробити український товар упізнаваним.

Переглядів: 121
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua