РубрикиБез рубрики

Чужинське уже сходить...

Запали в душу слова зі статті Романа Кракалії у «Чорноморських новинах» від 3 лютого: «Не посіємо свого — вродить чуже». І подумалося: а воно ж, чуже, уже сходить. І рясно сходить! Сходить антиукраїнським законом «Ка-Ка», що його ніяк не може скасувати Конституційний Суд, сходить «новаціями» Міносвіти про навчання за наш кошт мовами етнічних меншин (при цьому — дивовижно — російська є водночас і мовою меншини, й іноземною!), і лукавою «двомовністю» в школах та інформаційному просторі, і щоденними кпинами й приниженнями державної мови в установах, бізнесових закладах, «правоохоронних» органах, соцмережах.

Особливо в Одесі, де манкурти та яничари різних мастей і «калібрів» навперебій хизуються і змагаються, хто в’їдливіше й нищівніше зневажить українську мову, мову того народу, серед якого вони живуть.

РубрикиБез рубрики

Асфальт чи бетон?

З початку року в Україні почала впроваджуватися реформа дорожньої служби. Вона передбачає передачу частини шляхів на баланс місцевої влади, запровадження нових підходів до їх ремонту, будівництва та облаштування, а також аспектів безпеки руху ними.

Про це в прес-центрі Paritet розповідали представники Всеукраїнської асоціації автоперевізників, Проектного офісу секторальної децентралізації з питань інфраструктури (Київ) та Служби автомобільних доріг в Одеській області.

РубрикиКонфлікт

Арматура як аргумент

О сьомій ранку 23 лютого в одеський санаторій «Лермонтовський» увірвалися люди з арматурою, захопили адміністративну будівлю і не пускали працівників на роботу.

«Гостями» лікувально-оздоровчого закладу, в якому нині перебуває майже 150 пацієнтів (вони переважно проходять реабілітацію після інсультів та інфарктів), виявилися десь сім десятків співробітників приватної охоронної фірми, вкотре найнятих для вирішення конфлікту, що не вщухає кілька років поспіль.

РубрикиБез рубрики

На поруках і при посаді

У понеділок-вівторок у Києві відбулися аж три судових засідання, головний фігурант яких — міський голова Одеси Геннадій Труханов.

«Технічною паузою», оголошеною судом 22 лютого (тоді столичний Солом’янський райсуд мав розглянути клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера від посади, але через несправність техніки не зміг цього зробити), вочевидь, краще скористалися захисники підозрюваного: на засіданні, що відбулося 27 лютого, їхні аргументи переважили позицію сторони обвинувачення, і Геннадій Труханов залишився при посаді.

РубрикиБез рубрики

Ще одна зустріч з Лесею

Щорік у прикінцеві дні лютого ми згадуємо про Лесю Українку. Здавалося б, усе вже відоме про життя і творчість класика, а проте, кожна нова зустріч з нею завжди цікава та пізнавальна, завжди збагачує нас духовно.

Саме такою і стала зустріч в Одеській гімназії №2, присвячена 130-річчю першого знайомства Лесі Українки з Одесою. Представниця «Інтелектуального форуму» Любов Ісаєнко розповіла одинадцятикласникам про перебування Лесі Українки в Одесі та про увічнення тут пам’яті нашого національного генія, поетки, яка в часах, коли України як держави фактично не було, а була Малоросія, й не існувало навіть такого етноніму, пророчо назвала себе Українкою.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua