РубрикиБез рубрики

«Я винен тим, що українець»

У рамках вшанування подвигу учасників Революції Гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч з письменником-політв’язнем, просвітянином Олексою Різниченком, організована кафедрою україн-ської літератури, українознавства та методики їх навчання.

Олекса Сергійович прибув з Одеси на запрошення свого уманського побратима по дисидентству Богдана Чорномаза.

РубрикиТема дня

Почекаємо 13 місяців?

В українській пресі дедалі більше місця займає тема виборів глави нашої держави. Відповідно до Конституції та Закону «Про вибори Президента України» вони мають відбутися 31 березня 2019 року. Тобто через тринадцять місяців.

Україна не витримає третього Майдану

Є, щоправда, варіанти дострокових виборів. Наприклад, у разі імпічменту або добровільної відставки чинного Президента України. Але ці варіанти не на межі, а за межею фантастики. Для початку процесу імпічменту потрібно, по-перше, привід (підозра у вчиненні конкретного злочину главою держави), а по-друге, закон про імпічмент, який у нашій країні досі не спромоглися ухвалити і навряд чи схвалять найближчим часом. Додамо, якщо такий закон навіть приймуть і процес відсторонення президента від влади у Верховній Раді почнуть, то на це знадобиться близько півтора року. А не 13 місяців, як до чергових виборів

РубрикиБез рубрики

З четвертого разу, або Шлях від пошти до газети

У дивовижному місті і в дивний час ми живемо. У японських комп’ютерних лабораторіях дослідники вже випустили чіп, завдяки якому швидкість передачі даних досягла 120 гігабітів на секунду... І в той же час в Одесі для того, щоб один раз передплатити газету «Чорноморські новини» мені довелося чотири рази сходити на пошту...

Візит перший. На Головному поштамті, що на Садовій, довелося довго звертатися від віконечка до віконечка, оскільки ніхто не знав точно, хто ж приймає передплату. Врешті з’ясувалося, що відповідальна за це працівниця буває на роботі два дні через два і прийде завтра.

РубрикиБез рубрики

Наш, кілійський, чи індійський?

«Зростання вартості технічної води робить нашу продукцію неконкурентоспроможною. Все це призведе до того, що закуповувати рис в Індії, а яблука — в Грузії стане дешевше, ніж виробляти їх тут, на рідній землі. Такого просто не має бути. Найродю-чіша земля Європи спроможна на дещо більше, ніж рапс. Ми маємо пропозиції щодо цього питання також. Маю надію, що Кабінет Міністрів та народні депутати підтримають нас», — написав на своїй сторінці у мережі Facebook голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

Через прийняті зміни витрати на водокористування збільшилися із 6 мільйонів гривень до 24—27 мільйонів гривень. Як зазначив Максим Степанов, це може призвести до знищення галузі, внаслідок цього — до зменшення надходжень до місцевих бюджетів та скорочення кількості робочих місць.

РубрикиБез рубрики

Фрумушика

з  ароматом  лаванди

Реалізація пілотного проекту зі створення агрокластера «Фрумушика-Нова» розпочалася в Тарутинському районі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов підписав розпорядження про запуск агрокластера «Фрумушика-Нова». Впродовж трьох років пілотний проект втілюватимуть у Тарутинському районі. Про це повідомила заступниця голови ОДА Світлана Шаталова.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua