РубрикиБез рубрики

«Краян» до суду доведе...

Увечері 13 лютого Одесу облетіла звістка: мерові Геннадію Труханову та ще трьом сановним особам з Думської повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. А на ранок 14 лютого з Києва прилетіла ще гучніша новина: в аеропорту «Бориспіль» детективи НАБУ та прокурори САП затримали і міського голову, і його заступника.

І Геннадій Труханов, і Павло Вульгеман, яких підозрюють у заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, до того були поза межами країни (пригадуєте, недавно одесити вже й сороковини за зниклим мером відзначали), але тільки-но стало відомо про офіційно висунуті звинувачення, прилетіли в Україну.

РубрикиБез рубрики

Боротьба за мандат чи проти держави?

Безкоштовним сир буває лише в мишоловці. В цю просту народну істину охоче починаєш вірити, отримуючи до своєї поштової скриньки не лише «Чорноморські новини», а й безкоштовну газету, яку видає один з оді-озних депутатів обласної ради від опозиційного до України блоку. На сторінках газети, яка друкується винятково мовою окупанта, що треба розуміти як посилення московщення південноукраїнського краю, тиражується рашистська пропаганда і розпалюється міжнаціональна ворожнеча. А для багатонаціонального міста це створює вибухонебезпечну ситуацію і може мати вкрай негативні наслідки.

Вважаю доцільним підкріпити свої побоювання, проаналізувавши одну зі статей з числа за 12—18 лютого цього року. На третій сторінці цього видання вміщено допис під назвою «Пам’ятник засновникам Одеси повинен залишатися на своєму історичному місці» (тут і далі витяги з цього допису у перекладі українською для зручности української громади Одеси, якої для авторів цієї газети нема і бути не може). Згадуючи негативне для позивача рішення Одеського апеляційного адміністративного суду щодо визнання недійсним дозволу на встановлення пам’ятника російській цариці, авторка статті зауважує: «На думку представника позивача, «Одесу Катерина ІІ ніколи не засновувала» і взагалі бачила це місто як невеликий порт, а не як великий губернський центр. Але, як мовиться, їм, новим творцям історії Одеси, видніше». Спростувати думку «нових творців історії» в авторки, вочевидь, знань виявилося замало, тому вона з цього приводу сором’язливо промовчала.

РубрикиБез рубрики

Допоки не віддасть Крим

США прямо звинуватили Москву у невиконанні взятих у рамках Мінських угод зобов’язань та запевнили, що санкції проти Росії залишатимуться чинними до повного виконання домовленостей.

В офіційній заяві Державного департаменту США, оприлюдненій з нагоди третьої річниці підписання Мінська-2, зазначається: «На жаль, Росія продовжує нехтувати своїми зобов’язаннями, передбаченими Мінськими угодами, підтримуючи гострий конфлікт в Україні, який забрав життя понад 10 тисяч людей, у тому числі понад 2,5 тисячі цивільних осіб, а також змусив 1,6 мільйона українців залишити свої домівки».

РубрикиБез рубрики

Саакашвілі обіцяє повернутися

Чільною новиною в Україні понеділка 12 лютого було затримання в одному з грузинських ресторанів Києва екс-президента Грузії, опозиційного лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі та його реадмісія до Польщі.

Представники влади називають дії супроти Саакашвілі саме реадмісією, а не, наприклад, депортацією.

РубрикиБез рубрики

Транскордонні переправи

Мандрівники і комерсанти, що курсують між Україною та Молдовою, невдовзі менше стоятимуть у чергах завдяки новому проекту, який фінансується ЄС і покликаний полегшити перетин міждержавного кордону для понад трьох мільйонів осіб.

Проектом буде охоплено два пункти перетину — Кучурган—Первомайськ та Рені—Джурджулешти, де проведуть модернізацію самих пунктів і за-провадять режим спільної транскордонної переправи (українські і молдовські прикордонні та митні органи працюватимуть «під одним дахом» на українському боці кордону).

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua