РубрикиЗдоров’я

Поцілункові ризики

Упродовж життя людина витрачає на поцілунки в середньому два тижні. Попри приємність і корисність (допомагає долати стрес), поцілунок водночас збільшує ризик зараження різними хворобами.

Ось три найнебезпечніші інфекції, що передаються при поцілунку.

Герпес. Цей вірус можна розпізнати за бульбашками на губах, які переростають у виразку, що не загоюється тривалий час. Гостра фаза хвороби триває від трьох до 21 дня. За перших ознак герпесу, закликають фахівці, необхідно звертатися до медиків, оскільки відсутність належного лікування цього вірусу може призвести до вкрай негативних наслідків, у тому числі й до смерті. Особливо важливо знати, що уникнути ускладнень можна, знизивши вплив на уражену ділянку ультрафіолетових променів. Тому при зараженні герпесом слід на певний час відмовитися від відвідування пляжу або солярію.

Інфекційний мононуклеоз, або «поцілункова хвороба». Захворювання супроводжується підвищенням температури тіла, запаленням мигдалин та лімфовузлів. Щоб поставити точний діагноз, потрібно здати кров. Гострий період мононуклеозу триває близько двох тижнів.

У перші дні хвороби, через схожу симптоматику, багато хто думає, що це звичайна ангіна. Однак причиною болячки є вірус Епштейна-Барра, який, потрапляючи у кров, вражає багато органів. На жаль, це захворювання неможливо вилікувати до кінця: при кожному ослабленні імунної системи людина буде змушена стикатися із загостренням інфекції.

Цитомегаловірусна інфекція. Своїми симптомами вона схожа на інфекційний мононуклеоз або застуду. За словами американських фахівців, із цією хворобою живе 40 відсотків населення Землі. Кожне нездужання провокуватиме активацію інфекції, яка вкрай небезпечна, особливо для немовлят, вагітних жінок та людей похилого віку. В окремих випадках цитомегаловірус може призвести до летального результату.

Переглядів: 359
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua