РубрикиБез рубрики

Без вибору, з відомим результатом

Через місяць у Росії пройдуть президентські вибори. За законом, такі вибори мали б відбутися у другу неділю березня. Але в законі знайшли лазівку, що дозволяє перенести дату виборів на тиждень. Тобто на 18 березня. На дату підписання так званого «Договору про прийняття Криму до складу Росії».

На хвилі «кримнашизму»

У 2014 році, 18 березня, в Георгіївському залі Великого Кремлівського палацу нинішній глава російської держави Володимир Путін поставив свій підпис під документом про акт анексії території сусідньої України. Зараз ця людина, яка зруйнувала систему європейської безпеки, клятвопорушник і патологічний брехун, збирається учетверте очолити державу, перемігши на виборах із заздалегідь відомим результатом.

РубрикиБез рубрики

Берестейська перемога УНР

Сто тому був підписаний Берестейський мирний договір, згідно з яким країни Четвірного союзу — Німецька, Австро-Угорська, Османська імперії та Болгарське царство — визнали Українську Народну Республіку самостійною державою. Це був перший під час світової війни мирний договір і перший виступ новоутвореної української держави на міжнародній арені.

З початку грудня 1917-го війська більшовицької Росії вели неоголошену війну з УНР. Упродовж місяця вони зайняли майже все Лівобережжя й Південь. 22 січня 1918 року ІV Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність УНР. Майже одразу делегація новоутвореної держави була відправлена до Береста (нинішній Брест у Білорусі) — на переговори з країнами Четвірного союзу.

РубрикиБез рубрики

Хюґ Мінґареллі: «Ви не можете зазнати поразки»

«Європейська правда» опублікувала виступ посла Євросоюзу в Україні Хюґа Мінґареллі на «вечірці єврооптимістів» — неформальній зустрічі молодих депутатів Верховної Ради з усіма бажаючими — активістами, журналістами та небайдужими громадянами. Ця зустріч, що відбулася пізно ввечері 5 лютого, була відкритою; ті, хто не потрапив до зали, міг побачити її у Facebook-трансляції. А отже посол усвідомлював, що його слова почує значно більше, аніж та сотня людей, що були в залі.

І, поза тим, Мінґареллі говорив гранично відверто, одночасно підтримуючи Україну і вказуючи на її проблеми. Публікуємо цей виступ у перекладі «ЄП» (http://www.eurointegration.com.ua).

РубрикиБез рубрики

Три етапи реєстрації

6 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 19 березня.

Цій темі була присвячена прес-конференція директора Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, кандидата педагогічних наук Анатолія Анісімова, який детально розповів про умови реєстрації на ЗНО-2018.

РубрикиБез рубрики

На зламі стереотипів

Деякі події, як у країні, так і в регіонах, прямо чи опосередковано пов’язані з нашими стереотипами. Стереотипи минулого притаманні старшому поколінню радянської епохи (до речі, у тому числі з немалим позитивом). Стереотипи молодого, пострадянського покоління — інші. Молодь торує свій шлях до вибору цінностей і гідного місця своєї країни, принаймні у європейському просторі.

Однак міжпоколінний зв’язок — процес складний і неоднозначний, у якому старші й молодші часто по-різному сприймають й оцінюють ситуації, свою позицію та дії. В економічно, політично і соціально стабільних країнах розбіжності старших і молодших не призводять до кардинальних загострень. У нас же таке непорозуміння долається важче, можливо, тому, що на перехідному етапі, на якому ми перебуваємо, забагато невизначеностей. Часто-густо такі протистояння призводять до небажаних наслідків і розколу суспільства.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua