РубрикиБез рубрики

Три барви Дунаю і спектр емоцій

Минулої п’ятниці простору залу відділу соціокультурної діяльності Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.С. Грушевського виповнили поціновувачі красного письменства.

Зібралися, аби привітати Романа Кракалію, заслуженого журналіста України, нашого колегу-«чорноморця», члена НСПУ та НСЖУ, знаного публіциста і прозаїка, лауреата премії ім. Степана Олійника, з виходом у світ його нової книжки — роману-колажу «Три барви Дунаю, або Чужий серед чужих, не свій серед своїх».

Як і сам новодрук, вечір-презентація у книгозбірні видався багатим на щирі емоції. Зі своїми деякими заувагами, але переважно з подякою за гарний твір виступали літературо- і мовознавці, педагоги, письменники, журналісти, митці... Серед гостей — представники рідної авторові Буковини (власне, про події саме на тих теренах і про справжніх буковинців-українців — батька й дідуся Романа Кракалії — оповідається у «Трьох барвах...», гості з Львівщини. Промовці зійшлися в думці, що роман Романа Кракалії — ціннісний і з літературної, і з мовознавчої, і з історичної точок зору.

Можна, певна річ, довго перепові-дати і зміст твору, і сказане на його презентації, але то, мабуть, неправильно, бо книжку треба читати. І саме до цього — до прочитання «Трьох барв Дунаю...» закликали всі, хто брав того вечора слово, і всі вони запевняли: не пошкодуєте!

Олег СОКІЛ.
Фото Олега ВЛАДИМИРСЬКОГО.

Переглядів: 176
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua