РубрикиБез рубрики

Міст через лиман і прірва на Морській

Минулої п’ятниці голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов здійснив робочу поїздку до Чорноморська, під час якої проінспектував хід робіт на соціальних та інфраструктурних об’єктах.

Спочатку очільник ОДА оглянув майданчик, де споруджують мостовий перехід через Сухий лиман. Робота там кипить, працюють крани, зі встановлених опор уже видно, що майбутній міст буде набагато вищим, ніж нинішня переправа. Максим Сте-панов був тут у лютому 2017-го, невдовзі після свого призначення, — за рік зміни помітні.

Теперішній понтонний міст на автодорозі державного значення Н-04 Одеса —Чорноморськ, прокладений майже 40 років тому, не відповідає сучасним транспортним вимогам ні за габаритами, ні за питомим навантаженням. Термін його експлуатації сплив ще 2010-го. Встановлювався він як тимчасовий. Перебуває на балансі Адміністрації морських портів. Замість капітального ремонту переправи, що потребує великих коштів, вирішили збудувати новий ка-пітальний об’єкт.

РубрикиБез рубрики

Упереджений та антиісторичний

У вівторок Верховна Рада України ухвалила заяву про засудження внесених Сеймом і Сенатом Польщі змін до закону про Інститут національної пам’яті, яким, зокрема, запроваджується кримінальна aвідповідальність за заперечення «злочинів українських націоналістів».

Рада визнала ухвалені польським парламентом законодавчі зміни такими, що суперечать демократичним цінностям і стратегічному партнерству країн. «Ухвалені законодавчі зміни суперечать змісту і духу стратегічного партнерства між Україною і Респуб-лікою Польщаa, а також принципам, які були погоджені сторонами, серед іншого, у Декларації пам’яті і солідарності від 20 жовтня 2016 року», — йдеться у заяві. При цьому наголошується, що саме у цій декларації Верховна Рада України і Сейм Республі-ки Польща погодилися з необхідністю активізації неупереджених історичних досліджень та «стримування сил, які ведуть до суперечок у наших державах».

РубрикиБез рубрики

Повернеться чи не повернеться?

Минулої неділі до Літнього театру, який є частиною Міського саду, прийшло різного люду, щоб відзначити, може, сумну, а може, й веселу символічну дату — 40 днів відтоді, як щез з кабінету, з Одеси і з України міський голова Геннадій Труханов.

40 днів — воно і в Африці 40 днів. Але не хвилюйтеся: все гаразд, організатори кажуть про збіг обставин. Винуватець церемонії живий і, сподіваємось, здоровий. Але перлина біля моря на невизначений час залишилася без своєї світлої голови. Чому Геннадій Леонідович прогулює, даруйте, відсутній?

РубрикиБез рубрики

Проти антиукраїнської істерії

Україною прокотилася хвиля протестів проти антиукраїнської істерії у Польщі. Пікетування диппредставництв цієї держави відбулися одночасно у Вінниці, Луцьку, Львові, Харкові та Одесі.

Українці не дозволять ображати своїх героїв — ані живих, ані мертвих», — заявив на акції у столиці екс-нардеп, «свободівець» Юрій Сиротюк.

РубрикиБез рубрики

Час купувати квитки

Розпочався продаж абонементів на одну з найцікавіших подій літа 2018 року — Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться із 13 по 21 липня.

На власників фестивальних абонементів чекають дев’ять днів ексклюзивних прем’єр зарубіжних та українських фільмів від найкращих режисерів, унікальний open-air — кіноперформанс на Потьомкінських сходах, спеціальні покази, майстер-класи від провідних світових кіномитців та найяскравіші вечірки сезону з кінозірками.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua