РубрикиБез рубрики

Ратний шлях 28-ї ОМБ

На території військової частини, що дислокується у смт Чорноморське Лиманського району, відбулося відкриття пам’ятника військовослужбовцям, які загинули, виконуючи бойові завдання у зоні проведення АТО.

Серед присутніх на церемонії — родичі полеглих захисників, військовослужбовці, голови облдерж-адміністрації та облради Максим Степанов й Анатолій Урбанський, представники духовенства, волонтери, громадські активісти, місцеві мешканці.

На стелах обабіч кам’яного хреста — меморіальні таблиці з іменами полеглих військовослужбовців 28-ї окремої механізованої бригади.

«Сьогодні ми відкриваємо пам’ятник бійцям, які загинули в антитерористичній операції. Аби кожен українець, кожен житель Одещини пам’ятав тих, хто віддав життя заради нашої незалежності, свободи та єдності. Наша 28-а окрема механізована бригада втратила 144 бійці, майже п’ять сотень було поранено. Україна втратила тисячі. Наш обов’язок — допомагати армії, підтримувати воїнів і, на жаль, увічнювати славу про героїчні вчинки тих, хто не повернувся з війни. Адже герої не вмирають, допоки пам’ять про них живе», — наголосив голова ОДА Максим Степанов.

У своїй промові очільник депутатського корпусу Анатолій Урбанський висловив глибоку шану та вдячність усім українським героям, що перебувають у зоні бойових дій, зокрема 28-ї ОМБ, за хоробрість та самовідданість, з якою вони боронять нашу державу. А ще подякував депутатові облради Олегу Кутателадзе, з ініціативи якого й було встановлено цей пам’ятник.

Під час урочистого заходу когорта військово-службовців була відзначена державними нагородами та пам’ятними подарунками.

Переглядів: 69
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua