РубрикиБез рубрики

Кактус для влади, або Яке воно, наше громадянське суспільство

Яким є сучасний стан громадянського суспільства в Україні, рівень його розвитку та активності? Чи потрібно громадським діячам іти у владу?

Про це та інше з активістами громадянського суспільства Одеси розмовляла соціолог, спеці-аліст у галузі політичної та електоральної соціології, директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина БЕКЕШКІНА.

РубрикиБез рубрики

Зустрічі на Троїцькій

Одеська універсальна наукова бібліотека ім. М.С. Грушевського (вул. Троїцька, 49/51) за-прошує на низку цікавих зустрічей-презентацій.

Так, завтра, 2 лютого, о 17.00 відбудеться представлення новодруку Романа Кракалії «Три барви Дунаю».

3 лютого, також о 17.00, — творча зустріч з одним із провідних акторів фільму «Кіборги» Романом Ясіновським.

4 лютого о 14.00 — благодійний лекторій «Не дай РАКу свиснути» (з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти онкологічних захворювань). Запрошені хірурги-практики, викладачі ОНМедУ.

РубрикиБез рубрики

Брейгель на ковзанах

Такої теплої зими не пригадую. Грудень — наче листопад. На католицьке Різдво зимою й не пахло. «Білий снігу-сніженьку, простели доріженьку від хати до хати Новий рік стрічати!». Сподівався, що новорічної ночі й до нас завітає така погода, але у деяких одеських дворах квітли хризантеми, а хтось ледачий, чи, може, мудрий, на радість усім не зрізав пізні троянди. Гарно це, але не зима. Ось наше Різдво буде таке як слід: на наше погода завжди ліпша, ніж на католицьке. Певно, що так, та не цього року. Кутя була смачна, всі страви — також, узвар — запашний, а краєвид за вікном — буденний. Перед Йорданом Одесу таки трішки припорошило снігом, а минулого тижня навіть мороз дав про себе знати.

Скута кригою водойма в парку Перемоги на день-два перетворилася у велику ковзанку, жваву та веселу. Діти і дорослі, які себе дітьми відчули. Хтось — на санчатах, хтось — із собакою.

РубрикиПам’ять

Подвиг в ім’я свободи

У понеділок Україна відзначила 100-річчя бою під Крутами

Пам’ять юних воїнів, що змогли дати відсіч 4000 більшовицьких загарбників, в Одесі вшанували мітингом-реквіємом та урочистим покладанням квітів до меморіальної дошки Іванові та Юрію Липам, видатним борцям за незалежну Україну, долі яких тісно пов’язані з нашим краєм.

У церемонії взяли участь голова ОДА Максим Степанов, голова облради Анатолій Урбанський, представники мерії, духовенства, політичних партій та громадських організацій.

РубрикиПам’ять

...І запалали шість свічок

У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який був заснований у 2005 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, в Одесі біля меморіалу «Дорога смерті» в Прохоровському сквері відбулася траурна церемонія пам’яті жертв катастрофи європейського єврейства.

Жертвами нацистського режиму у 30-40-і роки XX століття, за оцінками «Енциклопедії Голокосту», виданої ізраїльським меморіальним центром «Яд ва-Шем», стали до 3 мільйонів євреїв Польщі, 1,2 мільйона — СРСР, 560 тисяч — Угорщини, 280 тисяч — Румунії, 140 тисяч — Німеччини, 100 тисяч — Нідерландів, 80 тисяч — Франції, 80 тисяч — Чехії, 70 тисяч — Словаччини, 65 тисяч — Греції, 60 тисяч — Югославії...

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua