РубрикиБез рубрики

Український інтерес у Давосі

У швейцарському Давосі в ці дні проходить 48-а що-річна зустріч Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ).

Спільне майбутнє роз’єднаного світу

Неурядову організацію, створену в 1970—1971 роках відомим економістом Клаусом Швабом (до нинішнього року він був беззмінним президентом ВЕФ), дехто називає майданчиком для зустрічі капітанів світового бізнесу та клубом для спілкування політиків, лідерів глобальної ринкової економіки.

РубрикиБез рубрики

Українська революція: історичний і сучасний контексти

«Українська революція 1917 — 1921: 100 років боротьби» — це 21 постер, чи банер, пересувної виставки Українського інституту національної пам’яті, що відкрилася в Одеському історико-краєзнавчому музеї.

Українську національну революцію почали в Петрограді, як відомо, українські солдати царської армії, котрі підтримали робітників. Якщо будемо мудрими, терплячими (а цього якраз більш ніж достатньо), то діждемося, що з Божою і нашою поміччю нова російська імперія не відродиться ніколи. І підтвердження цьому є: новітня російсько-українська війна. Та, властиво, всі сто літ, що минули від тих давніх подій, про які сьогодні, нарешті, говоримо на повен голос, тривала боротьба за незалежність, за національну ідентичність. Звідси й друга частина назви цієї виставки — вона надає цьому факту особливих і значення, і змісту.

РубрикиБез рубрики

Про жахіття полону — з перших уст

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер напередодні переговорів з помічником президента Росії Владиславом Сурковим провів зустріч зі звільненими українськими заручниками, які розповіли про реальну ситуацію в тюрмах ОРДЛО.

У четвер перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці написала: «Сьогодні відбулася зустріч звільнених українських заручників зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером і послом США Марією Йованович». За її словами, дуже важливо, що наші американські партнери з перших вуст почули правду про тортури і знущання, примусову працю полонених, коли їх змушували розбирати завали ДАП, про від-сутність доступу до медицини, заборону на дзвінок рідним, недопуск представників Міжнародного комітету Червоного Хреста. «Але ключова тема зустрічі — звільнення всіх, хто ще залишається в тюрмах ОРДЛО і росій-ських тюрмах. Звільнені військові передали нашим американським партнерам лист від родин заручників, які залишаються в тюрмах. Вони просили від усіх нас докласти всіх можливих зусиль, аби витягти всіх», — повідомила Ірина Геращенко.

Амбітні плани на 2018-й

У четвер, 25 січня, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов публічно звітував про результати роботи за 2017 рік та окреслив пріоритети діяльності ОДА на 2018-й.

За словами Максима Степанова, цьогоріч очікується ріст темпів промислового виробництва, показників транспортних перевезень, будівельних робіт та капітальних інвестицій. Найбільшими інвес-тиційними проектами стануть запуск паромної переправи Орловка — Ісакча, будівництво нового причалу та терміналу в порту «Южний» (Cargil, Inc), сонячних електростанцій (KNESS CROUP, Planet Core Group), злітно-посадкової смуги аеропорту в Одесі, перший етап спорудження рітейл-центру (Ашан/Імошан Україна), початок зведення оліє-екстракційного заводу (Delta Wilmar/Wilmar Int.).

РубрикиБез рубрики

Новий інструмент залучення коштів

Цьогоріч в Одеській області впроваджуватиметься проект «Аграрні розписки в Україні», який втілюється Міжнародною фінансовою корпорацією IFC, що входить до групи Світового банку, у партнерстві із Швейцарською Конфедерацією.

Аграрна розписка — це інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати як товарне, так і фінансове кредитування під заставу майбутнього врожаю. За фінансовою розпискою розрахунок відбувається грошима, а за товарною — натурпродуктом. Варто відзначити, що Бразилія — одна з найпотужніших сільськогосподарських країн у світі — починала розвивати агросферу саме з аграрних розписок.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua