РубрикиТема дня

Про особливості війни і миру

У четвер, 18 січня, Верховна Рада схвалила в другому читанні і в цілому законопроект №7163 «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях». За цей закон проголосували 280 народних депутатів.

Наші цілі зрозумілі, а завдання приховані

Коли влітку минулого року в Раді національної безпеки і оборони України розробляли законопроект про повернення контролю над захопленою російським агресором частиною українського Донбасу, в пресі вислі «повернення окупованих територій» замінили словом «реінтеграція». В іншому разі довелося б у переліку окупованих територій згадувати Крим.

Але окупований та анексований Росією Крим у згаданому документі був би перешкодою. Законопроект «Про особливості...» спішно розробляли не для того, щоб повертати контроль над окупованими терито-ріями в цілому. І не для того, щоб надати правового статусу використанню Збройних Сил України в антитерористичній операції (фактично — в позиційній війні на Донбасі). У законопроекті такі положення були декорацією, відволікали увагу від справжньої завдання «Особливостей...».

А завдання було і залишається тим же — Україна у будь-який спосіб має виконати одну з неодмінних умов «Мінська-2»: законодавчо закріпити особливий статус частини Донецької і Луганської областей. Проти такого статусу категорично виступає велика частина громадян України. Намір протягнути через парламент подібну пропозицію під маркою зміни Конституції щодо «децентралізації» закінчилося спробою штурму і побоїщем біля Верховної Ради 31 серпня 2015 року.

Впродовж двох з половиною років після цього Україну з усіх боків не перестають звинувачувати у зриві Мінських угод. Звинувачують не тільки окупанти, а й наші союзники, які вимагають від України зробити «крок назустріч» — схвалити закон з елементами федералізації замість старого закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО», який втратив чинність. Другого побоїща перед Верховною Радою не можна було допустити, але не можна було й з власної ініціативи зривати Мінський процес.

І 4 жовтня минулого року український парламент з подачі президента погодився з неординарним рішенням. Закон про особливий порядок продовжили на рік. І в першому читанні підтримали законопроект №7163 «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях». Де між рядків (а в першому варіанті — відкрито) йшлося про імплементацію в законодавство України Мінських угод. Документа, підписаного неофіційними особами, серед яких — представники «ЛНР/ДНР».

Щоб замаскувати імплементацію «Мінська», в текст документа вмонтували масу висловів, з яких один радикальніший від іншого. Російського агресора назвали агресором, адміністрацію «народних республік» — окупаційною і так далі. Нібито для того, щоб зняти відповідальність України за злочини, що кояться на непідконтрольних територіях, дати можливість українській стороні відстоювати інтереси населення, держави і бізнесу в міжнародних судах, а Збройним Силам діяти на основі законів військового, а не мирного часу.

Вік кредитів не бачити

Усі ці заходи не вимагають, до речі, прийняття нових законів. Президент України має право і навіть зобов’язаний як гарант Конституції, ввести воєнний стан під час оголошеної чи неоголошеної війни на частині країни чи в усій країні. Але ручному управлінню демократією з Адміністрації Президента, продажним політикам у парламенті, всесильним олігархам і вуличному «Гуляй-Полю» тоді доведеться поступитися. Частину влади передати військовим. А дії військових, особливо фронтовиків, у нинішніх умовах передбачити важко. Вони схильні наводити порядок жорсткими методами.

Увагу активістів, громадянських та армійських, поки що вдається спрямовувати в потрібне русло. Заради присутності пустопорожніх слів про російську агресію в законопроекті про «деокупацію Донбасу» вони готові вступати в сутички з поліцією, палити шини під Верховною Радою, виконувати накази командування і сумлінно нести службу на передовій. Але гіпноз, під дією якого зараз перебувають громадяни України, поступово слабшає. Якщо крик політиків про агресію та окупацію чотири роки на агресорів й окупантів ніяк не діє, чи не час задуматися: чому?

Чи не пора від жорстких слів у законах перейти до жорстких дій щодо тих, хто не хоче або не здатний вести сучасну гібридну війну і цю війну вигравати? При цьому не потрібно знову винаходити велосипед. Найжорсткішим і найдієвішим методом боротьби з агресором на внутрішньому фронті є боротьба з корупцією у вищих ешелонах державної влади.

Поки народні депутати впродовж двох днів при напівпорожньому залі неквапно голосували за кожну із семисот поправок до закону «Про особливості державної політики...», в їхніх комп’ютерах і портфелях свого часу чекав і досі чекає законопроект про створення Антикорупційного суду. У законопроекті, поданому Президентом України перед новорічними канікулами, 22 грудня, наші закордонні друзі знайшли, щоправда, багато вад. А деякі (як представники МВФ, Світового банку та Європейського банку реконструкції і розвитку) на ці вади навіть бурхливо відреагували.

У тому сенсі, що не бачити Україні нових кредитів, якщо до складу Антикорупційного суду, згідно із законопроектом, можуть потрапити непорядні судді, навіть ті, що самі були замішані в корупції. А міжнародна експертна рада з представників фінансових організацій і донорів України ніяк не може цьому перешкодити. Ніхто не здатний перешкодити і тому, що майбутній Антикорупційний суд можуть свідомо завалити справами про дрібні хабарі, а Генеральна прокуратура випустить із своїх сітей велику рибу.

Одне слово, над законопроектом про Антикорупційний суд українським парламентарям треба добре попрацювати. І терміново. Але час втрачено. Національна валюта котиться по нисхідній. Зате з російською агресією й окупацією ми остаточно розібралися. Щосили вдаримо по ворогах буквою закону.

Леонід ЗАСЛАВСЬКИЙ.

Переглядів: 294
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua