РубрикиБез рубрики

На старті політичного року

З наступного тижня відновляться пленарні засідання Верховної Ради України. В зал під куполом повернуться після свят веселі і задоволені слуги народу. Незважаючи на холоди, зазеленіє законодавча гілка української влади, дозріють на ній нові реформи, і на наші голови посиплються їх плоди.

Слабка держава
і сильна корупція

Але поки процес не пішов, поки залишається кілька днів до старту конкретної законотворчості, подумаємо вкотре про явища загальні. Такі, як тотальна корупція і будівництво ефективної вертикалі влади в Україні. На перший погляд, сильна виконавча влада, і тільки вона, може через свої інститути обмежити масштаби корупції, законним шляхом, у взаємодії з владою судовою, ізолювати і покарати чиновних злодіїв і хабарників. Високопоставлених і дрібних.

РубрикиБез рубрики

Повернемо разом із Кримом

Росія, заявив Володимир Путін, готова передати Україні її ж військові кораблі, авіатехніку і бронетехніку, що знаходяться в анексованому Криму.

За його словами, йдеться про «десятки кораблів і бойових літаків» і що вони в «жалюгідному стані». «Але це вже, — зауважив господар Кремля, — не наша справа, вона в такому практично і була, за ці роки ніким не обслуговувалася, звичайно». Путін хоче, щоб українські військові приїхали до Криму і забрали техніку самі, але зазначив, що Росія готова «допомогти їм здійснити транспортування до Одеси».

РубрикиПам’ять

Розвідник-герой із Шершенців

Початок року, попри чергове оголошення чергового перемир’я, не зупинив кровопролиття на сході нашої держави.

«Один загиблий, четверо поранених», «троє загинуло, троє отримали поранення, один — бойову травму» — це зведення буквально за дві доби на цьому тижні. Війна, хоч її й досі так не називають, триває і забирає кращих (бо ті, хто став на захист Батьківщини, апріорі є кращими).

РубрикиБез рубрики

Канікули — час для вакцинації

Рішенням оперативного штабу з реагування на ситуацію з поширенням кору та інших інфекційних захворювань, створеного 28 грудня комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради, керівникам усіх шкіл рекомендовано продовжити канікули до 22 січня. Зроблено це для того, щоб забезпечити 21-денну перерву в організованих контактах дітей, а також для надання можливості їх вакцинації проти небезпечної недуги.

На жаль, з початку нового року кількість хворих на кір не зменшується. Щодня до міської клінічній інфекційної лікарні привозять близько 20 пацієнтів, половина з яких, як правило, — діти. Щотижня ж на кір в Одесі захворюють не менше 60 неповнолітніх, приблизно 55 з яких не отримували планових щеплень.

РубрикиБез рубрики

Повстанська колядка

Велика християнська родина українців саме у цей, благословенний Різдвом, час колядує та слухає різдвяні колядки.

У їх змісті закодовані джерело духовності та світогляд українського народу. Зустрічаючись із нашими радіослухачами на «Українській хвилі», ми намагаємося у святкових програмах пригадати старі колядки та щедрівки, познайомити з новими, і тим самим усі ми, слухаючи, вливаємося у цю духовність, у цей світогляд, що викристалізувався під тисячолітнім творчим впливом Христової релігії.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua