РубрикиБез рубрики

Справжній мир походить від Бога

Патріарх Київський і всієї Руси-України Української православної церкви Київського патріархату Філарет (Денисенко) у своєму посланні бажає українському народові миру, єдності та просить Господа, щоби «Він дарував нам перемогу над видимими і невидимими ворогами».

«У цей радісний святковий день вітаю вас, дорогі браття і сестри, з Різдвом Христовим і Новим роком. Вітаю зі святом Президента України Петра Порошенка, Верховну Раду, україн-ський уряд, наші Збройні Сили, вірних і мужніх захисників нашої Батьківщини, які не шкодують навіть свого власного життя. Вітаю всіх наших земляків-українців, розсіяних по всьому світу: в Америці і в Канаді, в Європі і в Австралії, які люблять свою Батьківщину і допомагають їй.

У ці радісні святкові дні подякуймо Господу нашому Ісусу Христу за Його безмежну любов до нас, грішних, щоб Він дарував нам перемогу над видимими і невидимими ворогами, мир, єдність українського народу і благоденство. Будемо керуватися у своєму житті правдою і любов’ю, які можуть привести нас до вічного блаженного життя. Нехай світлосяйне проміння Вифлеємської зірки осяює наші душі і серця світлом миру, любові і правди», — йдеться у привітання предстоятеля УПЦ КП.

РубрикиБез рубрики

Іранська весна почалася взимку

З початку року однією з найбільш обговорюваних тем у світовій пресі стали події в Ірані. Досі не зрозуміло, як визначити те, що відбувається в цій країні. Революція? Стихійне повстання? Бунт? А може, взагалі не варто розбиратися в цьому питанні? Зрештою, де Україна і де Іран? Географічно далеко, цивілізаційно — ще далі.

Вся влада в руках аятоли

Втім, сучасний світ, при всьому його розмаїтті, єдиний. Єдиний економічно, політично та інформаційно. Тільки-но гукнеться в Тегерані, миттєво відгукнеться у Вашингтоні. У потоці новин першого тижня 2018 року я, на свій подив, знайшов повідомлення про те, що бюджетний комітет іранського парламенту (Меджлісу), прагнучи розрядити обстановку, прийняв рішення виключити з проекту державного бюджету пункт про різке підвищення цін на енергоносії та воду. Читається як порада українському керівництву, чи не так?

РубрикиБез рубрики

Наш шлях — єдність

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерриш звернувся з нагоди Новоріччя з повідомленням-попередженням до світу.

Дорогі друзі у всьому світі!

З Новим роком!

Коли я зайняв посаду рік тому, я звернувся із закликом оголосити 2017-й Роком миру. На жаль, докорінним чином, світ пішов у протилежному напрямку.

З нагоди Нового 2018 року я не звертаюся із закликом. Я звертаюся із попередженням — сигналом тривоги для нашого світу.

РубрикиБез рубрики

Розради і дарів Господніх!

У перший день нового, 2018 року, о 10-й годині римського часу Вселенський архиєрей Франциск очолив у базиліці святого апостола Петра урочисту Святу месу, розпочинаючи новий рік Божим благословенням для всього світу і відзначаючи також 51-й Всесвітній день миру, який цьогоріч присвячений мігрантам і біженцям.

Під час Святої меси українською мовою прозвучало молитовне намірення за убогих та потребуючих: «Нехай же Господь, за заступництвом святих ангелів, відвідає їх Своєю розрадою та наповнить їх повнотою Своїх дарів».

Як повідомило «Радіо Ватикану», молитовне намірення прочитала сестра Тереза Безпалько зі згромадження сестер-служебниць Непорочної Діви Марії.

РубрикиБез рубрики

Віталій БОШКОВ. Колядка

Вифлеємська зірка
Сяє, наче Сонце.
Придивились зірко
Троє незнайомців.
Три волхви біблійні
Вийшли в путь з дарами
В пошуках Надії…
Світ зове царями
Трьох великих магів,
Звіздарів зі Сходу,—
Не задля розваги
Рушили в дорогу.
Місія — Месію
Їм проголосити,
Бо Свята Марія
Мала народити…
Їхнє віщування —
Істина небесна,
Бо Христос остання
Є надія хресна.
Хресний шлях людини
Путь земний Господній...
В яслах — Немовлятко,
Радість Великодня!

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua