РубрикиБез рубрики

Час будувати храми

21 листопада, коли православна церква вшановує пам’ять святого архістратига Михаїла-воєначальника сил небесних, преосвященнійший єпископ Одесько-Балтський Марк з архіпастирським візитом відвідав парафію с. Олексіївка Миколаївського району, де звершив освячення престолу та новозбудованого храму архістратига Михаїла, зведення якого розпочалося ще в 2005 році.

Дуже важливо, що сьогодні у нашій державі будуються й освячуються храми. У зв’язку з цим пригадуються слова зі Святого Письма про те, що є час розкидати каміння і час збирати каміння. Була радянська доба, коли знищували храми, вбивали священиків, інтелігенцію, селянство. І то була страшна доба ХХ століття. З Божою допомогою 26 років тому україн-ський народ повернув собі Незалежність. Сьогодні час, коли збирається каміння, — будуються храми, Україна стала на шлях реформ, відродження економіки. Дуже радісно, що відроджується саме Українська православна церква Київського патріархату, тому що ця церква є духовною основою для всіх українських патріотів, для всього україн-ського народу.

По завершенні освячення новозбудованого храму владика Марк очолив Божественну літургію. Архіпастиреві співслужили настоятель цієї парафії ієрей Роман Бубнюк, священики Миколаївського благочиння та запрошені священики з Миколаївської області. За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та про подолання розділення Української православної церкви.

Наприкінці богослужіння владика Марк привітав настоятеля о. Романа та парафіян із здійсненням їхньої давньої мрії мати свій повноцінний храм, а також подякував ієрею Роману, який доклав багато зусиль для його зведення. Єпископ Одесько-Балтський Марк також підніс подяку всім, хто прилучився до цієї благої справи, й відзначив активних парафіян архієрейськими благословенними грамотами. Зокрема, з рук владики високі церковні нагороди отримали: В.В. Янов, А.М. Поляков, С.О. Скобла, А.В. Полтарескул, М.В. Михальченко, П.С. Крупа, В.Г. Вареник, Л.В. Макрій, А.А. Серафімов, О.П. Бабич, Р.В. Аветисян, І.В. Неполюк. Ієрей Роман, в свою чергу, висловив подяку жителям сіл Олексіївської сільради, які долучилися до будівництва храму: В.Б. Ковалик, В.М. Ковалик, І.Г. Болобошенко, М.В. Місюку, А.С. Макрій, В.С. Макрій, В.В. Цибульському, В.П. Балакан, С.В. Демидову, В.В. Колебанському, О.А. Чумаку, Ю.В. Золовському та іншим.

Богослужіння завершилося уставним многоліттям.

На освяченні храму була присутня голова Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцька. Лариса Адольфівна привітала жителів Олексіївки з чудовою подією освячення новозбудованого храму і вручила о. Роману пам’ятний подарунок для потреб храму у вигляді хрестильного набору. Вона відзначила, що цей день є незабутнім, і побажала всім, щоб Господь дарував здоров’я, добро, благополуччя і мир. Мир — нашій країні і нашому народу.

До присутніх з вітаннями звернувся також сільський голова А.А. Серафімов, побажавши громаді процвітання й подякувавши за згуртованість усім, хто допомагав у будівництві храму.

Анжела ОСТРІКОВА,
головний спеціаліст з питань реалізації
державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства відділу
комунікації з громадськістю Миколаївської РДА.

Переглядів: 196
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua