РубрикиПозиція

Кожен третій голосує за «Батьківщину»

15 листопада у Києві відбувся сьомий етап 14-го з’їзду партії ВО «Батьківщина».

У його порядку денному було два питання: про підсумки виборів депутатів місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня і про участь Всеук-раїнського об’єднання «Батьківщина» у місцевих виборах, що відбудуться 24 грудня.

За офіційними результатами виборів, депутатами від «Батьківщини» стали понад 900 осіб, що становить 28%. Це означає, що кожен третій українець голосує за «Батьківщину». Це і є реальна соціологія. Друге місце — у БПП (668 депутатів, 20%) — цей результат, вважають учасники з’їзду, отриманий за допомогою ад-мінресурсу та фальсифікацій, а насправді він ще менший.

З’їзд «Батьківщини» одноголосно ухвалив рішення про участь місцевих організацій партії у виборах в ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 року. Планується, що ця політсила висуватиме понад 50 кандидатів на голів ОТГ та близько тисячі кандидатів у депутати рад ОТГ.

У своїй промові, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко акцентувала увагу на кількох моментах. За її словами, при владі в Україні сьогодні п’ята колона, яка створила тіньову коаліцію та сплановано й цинічно знищує нашу країну. Усі роки незалежності ця п’ята колона намагається відібрати нашу землю і наше життя. Тепер ці люди знову на високих посадах і роблять усе, щоб зачистити українців зсередини, фактично допомагаючи окупантам нищити країну.

На всіх телеканалах, зауважила Юлія Тимошенко, влада розповідає про свої 144 «успішні реформи» і про те, що українці абсолютно щасливі. Ці тиради, переконана вона, не відповідають реаліям. За останнім звітом американського Інституту Ґеллапа, Україна після 144 «успішних реформ» потрапила в трійку найнещасніших країн світу. А за рейтингом щастя, який щорічно подає ООН у своїй доповіді про розвиток людства, за останні три роки ми увійшли в десятку останніх країн і скотилися на 45 позицій вниз у списку тих держав, де люди живуть щасливо. Цю тенденцію підтверджує і звіт Міжнародної асоціації сертифі-кованих бухгалтерів, за яким Україна перебуває в трійці «призерів» за рівнем тіньової економіки, що, за різними оцінками, складає від 45% до 65% ВВП. Це означає: половина ВВП України перебуває не просто в тіні, а в офшорах.

«Ніякі звіти корумпованої влади не зможуть спростувати, що вдвічі зменшився рівень ВВП на душу населення України, — зазначила лідерка «Батьківщини». — Вони говорять про підвищення пенсій, про те, що людям додали грошей і що вся країна щаслива. Але чи може людина за цю пенсію купити продукти, ліки і все необхідне? Ні! У 2008 році, коли ми отримали Україну в період кризи, середня пенсія була 154 долари, а зараз, після підвищення, вона складає 64 долари. ВВП України впав майже вдвічі у валютному перерахунку. Усі ці хвалебні промови влади розбиваються об те, що нашу економіку за останні три з половиною роки знищили так, що ми відкотилися на десятки років назад».

З-поміж інших негараздів Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що країну захлиснула несвобода, рейдерські захоплення земель і підприємств. Після двох революцій середній клас знову у наймитах у вищих посадовців України. Тому справа революцій не завершена.

«Нас нищать цинічно, професійно, солідарно. І зараз у Верховній Раді утворилася нова тіньова коаліція, куди входять БПП, «Народний фронт», дві групи колишніх «регіоналів» і Радикальна партія. Вони голосують разом, і ми бачимо результат їхніх реформ», — підсумувала лідер «Батьківщини».

Щодо виборів в ОТГ, то, як наголошувалося на з’їзді, перемога «Батьківщини» здобута завдяки професійній та надійній команді. «Є люди, які пішли у кожне село до виборців і показали, що «Батьківщина», попри все, що було проти неї застосовано, може перемогти тих, хто вірить тільки в гроші, адмінресурс, політтехнології, фальсифікації та політичні репресії. Ми з вами, хто боровся та показав високий результат, можемо їх поставити на місце», — наголосила політик.

За її словами, друге місце президентської партії БПП на виборах в ОТГ не відповідає реаліям і стало можливим лише завдяки шаленим фальсифікаціям, найбільше застосованим у Харківській, Донецькій, Луганській та Вінницькій областях.

«Вибори в ОТГ — це репетиція президентських та парламентських виборів, а першість «Батьківщини» — результат справжнього соцдослідження по всій країні на противагу замовним рейтингам кишенькових соціологічних служб», — переконана Юлія Тимошенко.

Водночас вона зазначила, що лідерство на виборах в ОТГ — це велика відповідальність перед людьми, які вірять у «Батьківщину». «Пам’ятайте: перемога, яку ми отримали, не є нагородою. Вона зобов’язує нас робити для людей неймовірне: у кожній ОТГ не дозволити вкрасти жодного сантиметра землі, не дати закрити жодну амбулаторію, ФАП, школу. Я прошу всю «Батьківщину» бути гідними цієї великої відповідальності і надії людей», — закликала Юлія Тимошенко.

Василь СТЕПОВИЙ.

Переглядів: 168
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua