РубрикиБез рубрики

Неспортивні випробування юних гімнастів

Болюче питання Комплексної дитячо-юнацької спортшколи №10, де близько 300 вихованців професійно займаються гімнастикою, буде вирішено у короткі терміни, запевнив, відвідавши цей заклад, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

Наразі ж заняття проходять у жахливих умовах: відсутні електрика та опалення, навколо — пліснява, а сам зал — в аварійному стані.

«Я знаю, що в нас є можливість припинити цей жах. Єдиний вихід — зробити тут косметичний ремонт, я знайду спонсорів, які із задоволенням підуть назустріч. Це просто диво, що діти, тренуючись у таких умовах, досягають чемпіонських звань. Зараз ми маємо повне порозуміння зі спілкою «Динамо» і плануємо наступного року розпочати будівництво гімнастичного комплексу на їх території. Там діти займатимуться спортивною та художньою гімнастикою, акробатикою і стрибками на батуті», — зазначив Максим Володимирович.

Серед дітей, які займаються у школі, є кандидати у майстри спорту та чемпіон України. Але в таких умовах справді якісно підготуватися до змагань дуже важко, зізнаються спортсмени.

«Я займаюся гімнастикою дев’ять років. Коли ми виїжджаємо на змагання, бачимо набагато кращі умови. В нашому залі холодно і темно. В таких умовах важко вчити нові елементи, але ми завжди намагаємося бути найкращими. Я виступала на різних змаганнях та чемпіонатах, але не вдавалося займати перші місця. Сподіваюся, після ремонту будуть умови для вдосконалення майстерності», — розповіла юна спортсменка Владислава.

За словами голови ОДА, кошторис ремонтних робіт буде розроблено найближчим часом. І в короткий термін залу приведуть до ладу.

Переглядів: 96
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua