РубрикиБез рубрики

Вивчи англійську!

Соціальний проект з вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» (www.lingva.ua), що завдяки підтримці уряду виходить на національний рівень, оголошує старт масової кампанії з опанування українцями англійської. Безкоштовно.

— Україна невпинним темпом інтегрується до ЄС, до євроатлантичних структур, й українцям для повноцінної інтеграції потрібно знати мови. А статистика свідчить про те, що лише десь 7% наших співвітчизників володіють іноземними мовами, зокрема англійською. Тоді як у ЄС цей показник становить 50%, а в деяких країнах — до 80—90%. Тож постає нагальна потреба запустити масовий проект з вивчення іноземної мови. У нашому випадку пропонується англійська. Зараз є спільна ініціатива, щоб на базі проекту «Lingva.Skills» разом з урядом запустити масове навчання українців англійської мови, — зазначив голова Асоціації іннова-ційної та цифрової освіти Стані-слав Куценко на прес-конференції в «Укрінформі».

Він уточнив, що онлайн-платформа «Lingva.Skills» — це український продукт, автором якого є Віталій Зубков. Цей проект — абсолютно безкоштовний, започатковується на волонтерських засадах, і кожен українець, де б не був, з телефону, смартфону, планшета може ним скористатися. «Рекомендую всім заходити на сайт lingva.ua або просто задавати в пошуку «Lingva.Skills», надсилати заявки відповідної форми, і ми всіх реєструватимемо. Для цього достатньо мати е-mail. І я впевнений, що Україна заговорить англійською», — сказав Стані-слав Куценко.

Проект починався з працівників юстиції Києва — 50 столичних правників навчалися за «Lingva.Skills» на сайті lingva.ua — і показав свою успішність. Його запропонували для багатьох держслужбовців. Зараз він охопив уже чимало соціальних категорій, зокрема внутрішньо переміщених осіб та безробітних — завдяки співпраці з Держ-службою зайнятості. За час існування проекту, а це трохи більше року, було подано 2,5 мільйона заявок. Загалом за ним навчаються понад 70 тисяч учасників, які поступово, відповідно до можливостей проекту, реєструються на сайті. Дехто вже пройшов два рівні — А1, А2. Фактично допрацьований і рівень В1.

І головне, що ці рівні відповідають європейським стандартам. «Lingva.Skills» має вже тисячу перших випускників, які отримали дипломи.

«Ми вважаємо, що потенціал охоплення проекту — до 10 міль-йонів осіб. Це люди від 25 до 45 років. Але завдяки методиці змішаного навчання, тобто поєднання онлайн на lingva.ua та стандартних уроків, — він дасть можливість залучити чи не все населення України», — запевнив Станіслав Куценко.

У свою чергу директор Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина висловила переконання, що цей проект завдяки зусиллям, які докладає Кабмін для ефективного виконання Угоди про асоціацію з ЄС, допоможе зняти всі бар’єри для спілкування з Європою, для поліпшення торгівлі і бізнес-середовища в Україні та виконання зобов’язань у рамках угоди, закликавши українців ефективно й активно користуватися цим ресурсом.

Переглядів: 326
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua