РубрикиБез рубрики

До терміналу ще б і смугу

Новий термінал Одеського аеропорту відчинив свої двері для пасажирів міжнародних рейсів.

«Фактично йдеться про початок повноцінної експлуатації нового терміналу для обслуговування прильоту всіх пасажирів аеропорту, що в підсумку сприятиме збільшенню пропускної спроможності повітряних воріт причорноморської перлини в кілька разів», — зазначив з цієї нагоди Павло Прусак, директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса».

Як нагадує прес-служба підприємства, перших пасажирів новий термінал прийняв іще 15 квітня — тоді почалося обслуговування внутрішніх рейсів. А з перших днів вересня тут перейшли до повноцінного обслуговування пасажирів як внутрішнього, так і міжнародного сполучення.

«Це знакова подія для жителів усього регіону, які отримують можливість не тільки подорожувати з комфортом, але й гідно приймати гостей — ділових партнерів, друзів, родичів. Перше враження про місто людина отримує саме в аеропорту, тому ми постаралися зробити все можливе, щоб підготувати одеситам подарунок до Дня міста і щоб гостям південної столиці хотілося повертатися сюди знову і знову», — підкреслив Павло Прусак.

З нагоди цієї знакової і для нашого краю, і для всієї країни події в асоціації «Аеропорти України» наголосили, що цей вкрай важливий об’єкт збудований за інвестиційні кошти. При його проектуванні та будівництві були враховані та застосовані новітні технології й обладнання, що відповідає сучасним вимогам та європейським стандартам. Такий термінал, визнають в асоці-ації, Одещині був необхідний ще в той період, коли, готуючись до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з фут-болу («Євро-2012»), аналогічні об’єкти будувалися, переважно за бюджетні кошти, в аеропортах Києва, Львова, Харкова та Донецька.

На сайті асоціації «Аеропорти України», зокрема, зазначається:

«Враховуючи різке зростання пасажиропотоку в аеропорту Одеси (в 2016-у обслужили більше мільйона осіб, навіть після скасування авіасполучення з РФ, менеджмент аеропорту, власники та інвестори докладають максимум зусиль, щоб збільшити цей пасажиропотік у найближчий період мінімум удвічі, і така потреба є.

Сьогодні стрімко зростає інтерес до цього регіону як серед українців, так і серед іноземців. Усі заходи, які проводить асоціація, в тому числі й міжнародні, супроводжуються популяризацією аеропортів України, і якщо бути зовсім відвертими, то найбільшою популярністю в авіакомпаній, туроператорів, бізнесменів, торгових представників, компаній з вантажних, морських та річкових перевезень користуються місто Одеса та її аеропорт. Для результативної співпраці з усіма зацікавленими необхідно мати сучасну, розвинуту інфраструктуру аеропорту, в тому числі і відповідну злітно-посадкову смугу.

Вся авіаційна спільнота споді-вається, що в найкоротші термі-ни все-таки буде вирішена стратегічна проблема аеропорту Одеси — будівництво нової смуги. Тим більше, що Кабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв рішення щодо будівництва за державні кошти цього стратегічного об’єкта, який уже давно вичерпав свої ресурсні можливості. Сьогодні цьому привабливому регіону, з високорозвинутим туристичним потенціалом, потребою в пасажирських та вантажних перевезеннях, терміново необхідна злітно-посадкова смуга, яка зможе приймати повітряні судна всіх типів, зокрема й широкофюзеляжні пасажирські та вантажні далеко-магістральні літаки. Керівництво аеропорту «Одеса» має надію та готове до початку будівництва нової злітно-посадкової смуги вже у цьому році».

Переглядів: 398
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua