РубрикиБез рубрики

Медики-добровольці

Лікарям медичних установ Одещини презентували Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова.

Зустрічі з радником в.о. міністра охорони здоров’я, співзасновником цього проекту Геннадієм Друзенком пройшли в Одеській обласній клінічній лікарні та Одеському національному медичному університеті. Основний напрямок діяльності організації — залучення медпрацівників до тимчасової роботи в зоні АТО.

«Ніхто так не сприяє встановленню миру на українській землі, як ті, хто лікує та зцілює. Там, де свистять кулі та рвуться снаряди, потреба у лікарях, медичних сестрах, санітарах надзвичайна. Їхньої допомоги потребують і військові, і мирне населення. Але медпрацівників у зоні АТО як не вистачало у 2014 році, так і тепер бракує. Наприклад, у лікувальних закладах Луганської області вакантною залишається половина посад», — зазначив Геннадій Друзенко.

У медуніверситеті Геннадій Друзенко презентував шпиталь двічі: спочатку на розширеній вченій раді закладу для близько сотні представників професорсько-викладацького складу, а потім для студентів шостого курсу. Під час презентації на вченій раді від Першого добровольчого медичного шпиталю імені Миколи Пирогова він вручив золотий скальпель «Честь і шана» ветеранові цього шпиталю, хірургу Олександрові Ткаченку, професорові ОНМУ, якого, до речі, нещодавно удостоєно почесного звання «Заслужений лікар України».

Довідково. Перший добровольчий медичний шпиталь імені Миколи Пирогова є наймасштабнішим недержавним проектом із залучення цивільних медиків до надання фахової допомоги в зоні АТО. Проект створений однойменним благодійним фондом спільно з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних Сил.

Із 2016 року добровольці шпиталю працювали більш ніж на 40 локаціях у Луганській та Донецькій областях. До проекту було залучено понад 350 медиків та надано допомогу понад 20 тисячам осіб.

Дізнатися детальніше про шпиталь, про те, як до нього долучитися, які нагальні потреби виникають у медиків-добровольців, можна на сайті проекту: http://www.medbat.org.ua.

Переглядів: 398
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua