РубрикиБез рубрики

Рекордна «планка»

Традиційно, у другу суботу вересня, коли вся Україна відзначає День фізичної культури і спорту, Одеса влаштовує спортивний фестиваль. Локацій завжди декілька і в різних районах міста: парки, сквери, школи, спортмайданчики...

Цьогоріч центром святкування стане Приморський бульвар. Біля пам’ятника Дюку і на Потьомкінських сходах з дев’ятої ранку відбуватимуться різноманітні спортивні змагання. Там же пройде презентація дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

 

«Самі школи презентуватимуть ті види спорту, які розвиваються, у комунальних закладах міста. Це 32 види спорту — олімпійські і ні. Буде показано все наочно: встановлять батут, розстелять різні доріжки, килими для боротьби. Будуть представлені й ігрові види спорту — хокей, волейбол, баскетбол... Багато цікавих і показових локацій», — запевнив Руслан Пуздрач, начальник управлін-ня з фізичної культури і спорту Одеської міськради.

На фестивалі задумали встановити новий рекорд України з тримання «планки». Це заплановано на одинадцяту ранку. «9 вересня в рамках святкування Дня фізкультури і спорту ми вирішили встановити рекорд України з наймасовішого виконання вправи «планка». Чому саме цю? Бо простішої і доступнішої з точки зору виконання важко знайти. Рекорд буде встановлено не за часом, скільки виконуватимуть вправу, а за кількістю учасників. Ми вже заявили понад 500 учасників, але, сподіваємося, буде набагато більше. Потрібно вистояти 10 секунд. Такий малий час обрали для того, аби якомога більше людей зважилося взяти участь у змаганні. Вправа буде доступною і для пенсіонерів, і для найменшеньких. До речі, уже маємо зареєстровану учасницю, якій лише три рочки», — розповів Віталій Гілевич, ініціатор встановлення рекорду України з виконання вправи «планка».

Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО.

Переглядів: 422
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua