РубрикиОсвіта

На три сходинки вище

Результати Одеської області зі складання випускниками навчальних закладів зовнішнього незалежного оцінювання у 2017-у були схвально сприйняті під час селекторної наради 15 серпня, присвяченої підготовці до нового навчального року, що пройшла під головуванням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та за участю міністра освіти Лілії Гриневич.

Детальніше про підсумки складання ЗНО випускниками Одещини на своїй сторінці у Фейсбуці написав заступник голови ОДА з гуманітарних питань Сергій Колебошин. Зокрема, наша область вперше за кілька років покращила свої позиції у загальнонаціональному рейтингу складання ЗНО — піднялася на три сходинки, посівши 17-е місце, тоді як із 2014-го перебувала на 20-у.

На переконання Сергія Колебошина, поліпшення результатів складання ЗНО сталося, перед-усім, завдяки проекту з онлайн-підготовки «Будь розумним/Be smart», ініційованого очільником регіону Максимом Степановим у квітні цього року.

«Є й окремі «ну зовсім перемоги». Англійська мова. Серед випускників 2017 року за показником «180—200» наша область — номер один в Україні. Рік тому були 16-ми. Хімія — плюс 7 позицій. Географія — плюс 5. Майже по кожному предмету ми хоча б на одну сходинку, але піднялися», — наголосив Сергій Колебошин.

Ефективність проекту «Будь розумним/Be smart» уже визнало Міністерство освіти. «За ініціативою МОН ми розповсюджуватимемо досвід проекту на всю Україну у наступному навчальному році», — підкреслив заступник голови Одеської ОДА.

Нагадаємо, проект «Будь розумним/Be smart» реалізується у рамках стратегічного плану дій голови облдержадміністрації «Розумний регіон». В основі проекту — безкоштовна цілодобова онлайн-платформа для кожного, хто прагне усунути прогалини у навчанні, систематизувати знання та належним чином підготуватися до тестів ЗНО. В рамках проекту було створено дві платформи — EDUGET та «Osvita-Online». Це стало можливим завдяки залученню приватних інвестицій особисто Максима Степанова та групи педагогів Одещини.

Онлайн-курс охоплює і систематизує всю шкільну програму, відеолекції з різних предметів, проілюстровані схемами, картами, зображеннями. В рамках ініціативи передбачене щоденне навчання за індивідуальним графіком, а також тренування на всіх типах тестів, які зустрічаються у завданнях ЗНО.

З моменту започаткування проекту «Будь розумним/Be smart» (у квітні) до початку складання ЗНО, а це два місяці, ним систематично користувалися 7,5 тисячі із 12 тисяч випускників Одеської області, які цього року складали ЗНО.

Переглядів: 4189
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua