РубрикиПозиція

Відмовитися від «мови ненависті»

В Україні нема нерозв’язних проблем з українською чи російською мовою, але очевидна критична ситуація з поширенням «мови ненависті» у ЗМІ та соцмережах, наголошується в офіційній заяві партії «Відродження».

У партії зазначили, що тільки минулого тижня в ефірі україн-ського телебачення сталося два медійних скандали. В ефірі телеканалу News One суперечка ведучого Миколи Вересня і політолога Олександра Семченка закінчилася взаємними лайкою й обливанням водою, а в ефірі «5-го каналу» ведучий Віталій Гайдукевич виступив з пропозицією обмежити громадянські права непатріотично налаштованих громадян України.

У партії вважають, що таким чином українському суспільству дають черговий урок «мови ненависті», засилля якої у ЗМІ є вкрай тривожною тенденцією.

Підтримка позиції ідейної нетерпимості та міжнаціональної ворожнечі, прагнення простих рішень, а в деяких випадках — політичного реваншу, є смертельними для країни, яка переживає найскладніший період з моменту здобуття незалежності.

Якщо ми й надалі дозволимо пройдисвітам усіх мастей безкарно зловживати своїми повноваженнями і становищем у суспільстві, брехати у ЗМІ, підмінювати дискусії маніпуляціями, то ми знову втратимо Україну.

Провокації у ЗМІ, спрямовані на розпалювання конфліктів всередині суспільства, смертельно небезпечні для країни. Зупинити провокаторів можна лише спільними зусиллями.

У зв’язку з цим партія «Відрод-ження» звертається до всіх полі-тичних сил, для яких Україна не є «призом» у боротьбі за владу, до здорової та активної частини суспільства, до журналістів: усім нам час укласти хоча б негласний соціальний пакт, де будуть зазначені загальні правила поведінки, які допоможуть утримати ситуацію в країні у легітимних рамках. Для цього ми повинні не використовувати в публічному просторі, соціальних мережах та ЗМІ «мови ненависті». А також визнати політичний радикалізм і націоналістичний екстремізм загрозами для національної безпеки.

Переглядів: 3527
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua