РубрикиСкандал

Обранцям виборці — завада

Чергова сесія Одеської міськради ознаменована черговим скандалом — на неї не пустили частину журналістів, а також представників громадськості, які мали претензії до деяких питань, внесених у порядок денний.

Як повідомив згодом на своїй сторінці у Фейсбуці радник начальника ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк, за перешкоджання журналістській діяльності відкрите кримінальне провадження, слідство веде Приморський відділ поліції.

Небажання ухвалювати рішення публічно проявилося ще напередодні, коли громадського активіста та журналіста Юрія Дяченка силоміць винесли (!) із засідання погоджувальної ради. Спершу йому заборонили знімати «плідну роботу на благо міської громади», а коли він ослухався цієї заборони, молодчики міцної статури, що забезпечували комфорт депутатам на чолі з міським головою, винесли його із зали ще й відібрали телефон, яким він знімав засідання. Потім, щоправда, повернули, але вже з видаленими записами. У підсумку телефон зламався і тепер небайдужі оголосили збір коштів на придбання нового телефону — як засобу боротьби з нечесними посадовцями і депутатами.

Наступного дня ні Юрієві Дяченку, ні іншим журналістам та активі-стам, які «порушують спокій», заважаючи ухвалювати «потрібні рішення», потрапити на сесію не судилося — амінспоруду, чиновники якої утримуються на податки городян, надійно захистили від тих же городян щільні ряди муніципальної дружини, яка також утримується на кошти платників податків, та приватної охоронної структури.

Громадськість обіцяє контролювати хід розслідування подій на Думській, аби, нарешті, покласти край свавіллю тих, кому виборці потрібні лише у день виборів.

Переглядів: 1465
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua