РубрикиАнонс

«Російські євреї» Леоніда Парфьонова

Відомий журналіст Леонід Парфьонов презентує другу частину гучної документальної трилогії «Російські євреї. Фільм другий. 1918—1948», створену за підтримки Genesis Philanthropy Group. Тур Україною, організований Fedoriv Hub, пройде з 1 по 9 червня по п’яти містах — Одеса, Київ, Львів, Дніпро та Харків.

Восени минулого року Fedoriv Hub представив в Україні першу частину документального проекту Леоніда Парфьонова «Російські євреї. До революції», створену в творчому тандемі з кінорежисером Сергієм Нурмамедом. Картина, як і тема загалом, викликала жвавий інтерес публіки — український глядач позитивно поставився до документального кіно та унікальної можливості поспілкуватися з автором безпосередньо після прем’єрного показу. Такий формат збережеться і під час другої зустрічі Парфьонова з українцями.

У двох містах — Одесі та Львові — відбудуться покази першого фільму «Російські євреї. До революції». Аналізуючи історію, Леонід Парфьонов досліджує образ російського єврея — дуже знайомого, але часом незрозумілого. Труднощі асиміляції, зміна традиційного способу життя та культурних цінностей, активна участь євреїв у революційному русі — такий короткий зміст першої частини.

«Історія російськх євреїв за останні 150 років — це їхня інтеграція у кар’єру, культуру, мову, суспільство та, врешті, вихід через нього у світ», — пояснює ідею картини автор.

Фільм побудований на хроніках з використанням «живих» портретів та оригінальних спец-ефектів, які зробили двогодинну стрічку атмосферною та насиченою.

Друга картина, яка охоплює період 1918—1948 років (названа автором «Юдофілія»), занурює в атмосферу розквіту радянської епохи. Утиски та боротьба за виживання привели євреїв до накопичення величезного потенціалу, який згодом вихлюпнувся в усі галузі науки, культури, політики та суспільного життя. Тут згадані найяскравіші представники свого часу, які стояли біля керма історії та суспільства. Про метаморфози євреїв на зламі епох розповість другий фільм, створений у най-кращих традиціях парфьоновського стилю.

«Цей фільм — неймовірні, але реальні історії людей, які вплинули на величезну країну. Стрічка гармонійно вписується в нашу стратегію організації подій, які надихають і додають емоцій людям», — так охарактеризували картину бренд-лідер, партнер креативної компанії Fedoriv Влад Ноздрачов.

В Одесі покази фільмів Леоніда Парфьонова відбудуться у Зеленому театрі (початок — о 21.00): 1 червня — «Російські євреї. Фільм перший. До революції». Ціна квитків — від 100 до 200 гривень; 2 червня — «Російські євреї. Фільм другий. 1918—1948». Ціна квитків — від 280 до 1000 гривень. (Передбачені зустріч та спілкування з автором).

Переглядів: 1242
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua