РубрикиАнонс

Червнева книжкова феєрія

9—11 червня Міністерство культури України, Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів та Одеська національна наукова бібліотека за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Державного комітету телебачення і радіомовлення України проведуть XVIІI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Започаткована у 2000 році, ця виставка-форум здобула широку популярність у провідних вітчизняних видавництв і має високий рейтинг серед подібних акцій в Україні.

Основна мета заходу — збереження і примноження духовного та культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, поповнення бібліотек південного регіону новими виданнями, виховання культури читання та любові до друкованого слова на кращих зразках української літератури, підтримка молодих письменників.

Цьогоріч на виставці-форумі в Одесі свій доробок представлять близько 70 провідних видавництв країни.

Програма форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів: «круглий стіл» «Шляхи співпраці та координація зусиль бібліотек і видавництв щодо популяризації української книги та читання серед молоді»; конкурс читацьких відгуків «Замовте слово про книгу»; презентації новинок провідних вітчизняних видавництв; зустрічі з видавцями і письменниками; автограф-сесії; майстер-класи; мистецький ярмарок; всеукраїнська благодійна акція «Бібліотека українського воїна»; всеукраїнський молодіжний бібліокараван «Читай, юносте!»; свято дитячої книги «Книжкова феєрія для нових поколінь»; конкурс «Краща книга виставки-форуму 2017 року» тощо.

Як і в попередні роки, другого дня виставки-форуму (10 червня) відбудеться виїзне свято української книги та благодійна акція — передача новодруків сільським бібліотекам. Цьогоріч захід проходитиме в  Березівці.

Одеська національна наукова бібліотека запрошує всіх небайдужих долучитися до книжкового свята, урочисте відкриття якого відбудеться 9 червня об 11.00 за адресою: м. Одеса, вул. Пастера, 13, ОННБ.

З детальнішою інформацією про програму заходів XVIІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» можна ознайомитися на офіційному сайті ОННБ http://odnb.odessa.ua.

Анна ТЕМНЮК,
завідувачка сектором презентації
бібліотечних фондів відділу зв’язків
з громадськістю і реклами ОННБ.

Переглядів: 1186
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua