РубрикиПозиція

На захист останнього ресурсу

Партія ВО «Батьківщина» разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників і всім українським суспільством розпочинає процедуру підготовки до проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони на продаж сільськогосподарської землі. Про це повідомила голова цієї політичної сили Юлія Тимошенко на прес-конференції у Києві.

За її словами, наразі реалізується стратегія відбирання в народу України останнього ресурсу — сільськогосподарської землі. «Це нищівна стратегія, і наша держава дуже сильно потерпає економічно та фінансово. Доки земля в руках українців, ми маємо прекрасний ресурс, щоб ставати на ноги, підніматися», — переконана народний депутат.

Юлія Тимошенко повідомила, що Президент, прем’єр-міністр, міністр фінансів і голова НБУ підписали лист намірів про те, що нинішнього року сільськогосподарська земля піде з молотка. Окрім того, зазначила лідер «Батьківщини», не без участі Президента до Конституційного Суду спрямовано подання про скасування мораторію на продаж землі. «Це подання підписали депутати БПП, «Народного фронту», частина «Самопомочі» і депутат від Радикальної партії. Й голова держави тисне, щоб це подання про скасування мораторію було розглянуте», — зазначила народний депутат.

Як наголосила Юлія Тимошенко, «Батьківщина» в жодному разі не підтримає продаж землі з молотка: «Такої традиції в найрозвинутіших аграрних країнах нема. Україна має майже 42 мільйони гектарів землі, це 72% української території. Ми живемо на золоті! Саме тому наша мета — збільшити кількість фермерських господарств у 36,2 раза, щоб дійти до середньоєвропейського показника».

Вона також зауважила, що аграрній мафії та владі, які розповідають про те, що «продаж землі — це наше щастя», треба протиставити волю українського народу. «Стаття 13 Конституція України говорить про те, що земля є об’єктом права власності українського народу. І ніхто — ні Президент, ні прем’єр-міністр, ні їх продажна більшість — не можуть сьогодні розпоряджатися сільськогосподарською землею за власним бажанням», — наголосила парламентар.

У зв’язку з цим партія ВО «Батьківщина» розпочинає процедуру підготовки до Всеукраїн-ського референдуму.

Відповідно до ст.72 Конституції України, він проголошується за народною ініціативою на вимогу не менше трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи про призначення референдуму зібрані щонайменше у двох третинах областей і щонайменше по 100 тисяч підписів у кожній області.

«Батьківщина» розгортає по всій країні систему створення ініціативних груп для проведення референдуму, збору трьох мільйонів підписів, а також планує об’єднатися в цій справі з Асоціацією фермерів та аграріїв. Ми боротимемося за те, щоб земля не стала товаром», — підкреслила Юлія Тимошенко і закликала об’єднатися всім громадським організаціям, які готові відстоювати інтереси українського народу.

На її переконання, у країні необхідно створити систему підтримки фермерських господарств, а фермери мають платити єдиний податок — податок на землю. Також повинна бути система фінансової підтримки розвитку фермерства, а кредити надаватися не дорожче, ніж під 3% річних, додала політик.

«Має бути створена програма підтримки для кожного села та селища, які сьогодні занепадають і потребують фінансової допомоги. Ми знаємо, що нам чинитимуть величезні перешкоди. Я знаю, що Порошенко, Гройсман, Яценюк і вся їх братія будуть дискредитувати нас, маніпулювати своєю ЦВК і своїми силовими структурами, щоб не дати нам провести Всеукраїн-ський референдум», — сказала Юлія Тимошенко, при цьому зауваживши, що якби Порошенко був чесним, моральним і служив своєму народу, то провів би референдум щодо земельного питання за своєю ініціативою. «Президент не хоче чути думки народу і хоче скупити всю землю на свою родину», — заявила народний депутат.

Насамкінець Юлія Тимошенко закликала українців об’єднатися й не дозволити владі розі-красти останній ресурс України — землю.

Олександр КРАВЧЕНКО.

Переглядів: 3858
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua