РубрикиПозиція

«Олігархічний податок» не пройшов

«Батьківщина» домоглася скасування абонентської плати на газ

Як відомо, 28 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Згідно з цим рішенням, щомісячну абон-плату мали нараховувати з 1 квітня всім споживачам, незалежно від фактич-ного обсягу спожитого газу.

Таку «геніальну» ініціативу національного регулятора НКРЕКП на чолі з колишнім бізнес-партнером Петра Порошенка Дмитром Вовком інакше як останнім ударом по українському народові не назвеш. З цього меседжу почалася спеціально скликана прес-конференція Одеської обласної «Батьківщини».

«Саме рішення про запровадження абонентської плати за підключення до газових мереж — це справжнє знущання над громадянами України і свавілля НКРЕКП, яка діє винятково в інтересах газопостачальних компаній», — заявив на прес-конференції заступник керівника фракції «Бать-ківщина» в Одеській обласній раді Сергій Петровський.

Через так звану аферу з абонплатою на газ з населення за 2017 рік газорозподільні компанії планували стягнути додатково понад 12 мільярдів гривень.

Місцеві ради по всій Україні відреагували на ініціативу партії «Батьківщина». Тільки за перший тиждень квітня понад 100 районних та міських рад України провели свої сесії. Кожна сесія абсолютною більшістю проголосувала за звернення до Президента України про негайне скасування ініціативи НКРЕКП щодо абонплати.

«Згуртована позиція команди «Батьківщини» у місцевих радах дозволила за безпосередньої підтримки громадськості, простих громадян домогтися скасування цього драконівського рішення щодо абонентської плати на газ, так званого «нового олігархічного податку» для населення. Під тиском «Батьківщини» Президент був змушений дати команду керівнику НРЕКП Дмитру Вовку про згортання горе-ініціативи. Це перемога нашої команди і перемога кожного українця», — заявив керівник Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський (на знімку).

Олександр КРАВЧЕНКО.

Переглядів: 1285
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua