РубрикиАнонс

Співдружність талантів

Завтра, 24 березня, о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться відкриття експозиції «Співдружність талантів», у якій представлені роботи творчих працівників відділу декоративно-прикладного мистецтва цього центру.

Маріанна Панасюк п’ять років тому зацікавилася технікою витинанки, і відтоді створює мереживо на папері. Символіка останніх робіт тісно пов’язана з мотивами станкового декоративного розпису Південної України. 

Оксана Шевчук займається вишивкою, бісероплетінням, писанкарством, пошиттям одягу, в’язанням гачком, валянням із вовни. Має кілька методичних розробок з питань відродження народної культури і забутих ремесел: «Моя сорочка шита красним шовком», «Живі барви», «І на тім рушничкові…». Лауреат обласної премії ім. Р.М. Палецького 2016 року в номінації «Науково-дослідницька праця та популяризація національного народного мистецтва».

Тамара Білоглазова вправується у вишиванні, графіці, але головною справою свого життя обрала створення ляльок, свого маленького іграшкового світу. 

Зоя Пасічна — член національних спілок майстрів народного мистецтва і художників, заслужений майстер народного мистецтва України, двічі лауреат премії ім. Р.М. Палецького. У її роботах практично будь-який об’єкт довколишнього світу перетворюється на художній образ — красномовний і добрий, кожен її твір — та краплина, в якій віддзеркалюється цілий світ, вирує уява народного буття.

Наталія Куліковська працює в різних техніках — олійного живопису, акварелі, пастелі, батика. Мистецтво для неї — невід’ємна частина життя. Сенс її творчості — можливість самовираження, свого бачення дійсного й уявного, того, що дивує й захоплює, але залишається малопомітним у повсякденній метушні.

Анатолій Кравченко, заслужений художник України, працює в техніці акварелі, живопису, монументального живопису, книжкової графіки. Улюблений жанр — пейзаж. Із 1979 року постійно бере участь в обласних, республіканських, всесоюзних виставках, з 1986-го — міжнародних. 

Галина Кравченко, заслужений художник України, творить у техніці акварелі, живопису, монументального живопису, пастелі, книжкової графіки та політичного плакату. Улюблений жанр — натюрморт. Із 1979 року її роботи постійно експонуються на обласних, загальноукраїнських та міжнародних виставках.

Олександр Гаркавченко, ке-рівник студії кераміки і декоративного розпису «Батьки та діти», лауреат обласної премії ім. Р.М. Па-лецького 2013 року. Проводить майстер-класи з ліплення та розпису виробів з глини, а також з розпису декоративно-станкових композицій у традиційному північнопричорноморському стилі з глибокими мотивами у символіці та народними образами. 

Антоніна Димова захоплюється живописом, декоративним розписом, а особливо — писанкарством. У 2009-у стала стипендіатом, а в 2012-у — лауреатом премії ім. Р.М. Палецького в номінації «Писанкарство». Cтипендіат премії Президента України у 2013 та 2015 роках (як молодий майстер народної творчості).

Виставка працюватиме до 7 квітня щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 17.00 за адресою: вул. Польська, 20, Одеський обласний центр української культури.

Переглядів: 1155
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua