РубрикиАнонс

«Хіпіш» на честь Філімонова

Якщо ви маєте почуття гумору — ця подія саме для вас! 24 і 25 лютого Одесу накриє лавина сміху: наш відомий земляк, заслужений артист України Олег Філімонов публічно, на місяць раніше, відзначить свій 65-й день народження — ювілейним бенефісом в Українському музично-драматичному театрі імені Василя Василька.

Незадовго до самої події, її, як годиться, зібралися обміркувати-обговорити друзі Олега Філімонова. Саме вони, як зізнався артист, і підштовхнули його на таку авантюру — у фестивальній формі відзначати його іменини.

«Як з’явилася ідея всього цього? Сиділи всі ми якось у нашому офісі. Друзі творили чергову «нетлінку» у вигляді п’єси. І тут раптом Алік (Олександр Тарасуль, драматург. — прим. І.Д.) каже: «Слухай, Філімоне, а в тебе ж скоро день народження?!». Його підхопили: «Це треба перетворити в культурологічну подію!». І порадили мені придумати щось таке, щоб був «хіпіш». До дня народження тоді залишалось трохи менше року. Але ми сіли й почали думати. І придумали зробити це все в чудовій формі — у вигляді бенефі-су: зібрати всіх друзів, переважно із нашого гумористичного цеху, тих, хто цікавий усім, і «відірватися на повну», — пояснив ідею сам Олег Філімонов.

Аби не перетворювати все в балаган, артисти вирішили не робити поодиноких концертних виступів, а об’єднати всі творчі замальовки в єдиний спектакль із спільною сюжетною лінією.

«Ідея почала обростати «м’ясом», з’явилися центральні точки — знакові фігури вечора. Й ось зовсім скоро ми покажемо одеситам, що з цього вийшло», — зазначив Олег Філімонов.

Сам бенефіс Філімонова — це суміш популярних у наш час жанрів: stend up, КВК та естрадного концерту із зірками першої величини. Гарик Кричевський, Віктор Андрієнко, чемпіони світу зі степу Олександр Останін та Сергій Остапенко, найсмішніший одесит Ізраїлю Яніслав Левінзон… Відомих і чудових, обіцяють організатори, буде не менше, ніж глядачів. Спеціально для цього вечора автори підготували і записали ексклюзивні відеономери за участю зірок «Квартету І» та Михайла Єфремова.

Оскільки майже всі квитки на обидва концертні дні розкупили ще задовго до прем’єри, артисти замислилися над додатковою датою ювілейного бенефісу, якщо графіки інших зірок, задіяних у спектаклі, це дозволять. Тільки-но така можливість з’явиться, додатковий концерт обов’язково відбудеться, обіцяють гумористи. За відповідною інформацією просять стежити на сайті Одеського українського театру.

Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО.

Переглядів: 1076
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua