РубрикиБез рубрики

Тиждень звільнень і...

Тиждень, ознаменований гучними відставками на Одещині і приголомшливою перемогою в Америці, добігає кінця.

Громадянам США простіше: хоч багато хто і невдоволений вибором своїх співвітчизників, вони знають, що новий господар Білого Дому обраний у демократичний спосіб, волею більшості і вступить на посаду 20 січня 2017-го.

А от нам, жителям Одещини, доведеться ще почекати-погадати, кого призначать чи хто переможе у конкурсі на крісло голови облдержадміністрації, яке спорожніло після того, як Міхеіл Саакашвілі гучно заявив про свою відставку, а Кабмін її тихенько прийняв і президент, так само без галасу, підписав відповідний указ.

Імовірним наступником Саакашвілі політологи і ЗМІ вже називали народних депутатів Ігоря Кононенка, Вадима Рабиновича та Олексія Гончаренка, Віталія Ковальчука (перший заступник голови президентської адміністрації), Андрія Абрамченка (міський голова Ізмаїла), колишніх очільників Одеси Едуарда Гурвіца й облдержадміністрації Івана Плачкова, нинішнього голову Львівської ОДА Олега Синютку... Цими днями про свою готовність «повернути Одесі надію» заявив і колишній міністр транспорту Євген Червоненко (свого часу очолював Запорізьку ОДА).

На переконання прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, кандидатуру на вакантну посаду повинні визначити публічно, на конкурсі, оголошеному президентом (оскільки це його номенклатура). Але з цим не зовсім згідний заступник голови фракції БПП Сергій Березенко, бо, мовляв, ті два-три місяці, поки триватиме конкурсна процедура, Одещина не повинна залишатися обезголовленою. Затяжна відсутність керівника у нашій області, за його словами, стане серйозним ударом по системі влади в Україні. А відтак, допускає політик, президент може перевести в Одесу когось із чинних керівників з іншої області.

Поки у Києві визначаться з наступником, тимчасово виконувати обов’язки голови Одеської ОДА покладено на Соломію Бобровську. Тримати ситуацію в області під пильним особистим контролем пообіцяв і прем’єр-міністр.

Про звільнення з посад радників голови Одеської ОДА вже заявили Надія Яшан та Олесь Вітряний.

Ще одному відставникові тижня — екс-очільнику обласної поліції Гіоргі Лорткіпанідзе — заміну знайшли відразу: новим керівником поліцейських Одещини призначено генерала Дмитра Головіна.

До повернення в Одесу (тут він з 2012-го по 2015-й обіймав посади начальника управління боротьби з незаконним обігом наркотиків та заступника начальника ГУ МВС) очолював департамент карного розшуку Національної поліції України. Загалом у правоохоронному відомстві служить з 1996 року. Працював у Київській та Луганській областях, у Криму. Має у власності квартиру в Луганську, ще три квартири там має його дружина. Спільно з дружиною володіє квартирою у Сімферополі, а разом з родиною (дружиною та двома синами) — квартирою в Одесі. У власності сім’ї дві автівки — Honda-Pilot (2008 року випуску) та Kia-Sportage (2015).

Переглядів: 418
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua