РубрикиАнонс

Наша пісня — наша душа

17 листопада в Одесі відкриється перший Всеукраїнський конкурс юніорів вокально-хорового мистецтва «Перлини моєї країни» пам’яті Анатолія Авдієвського.

У 1936 році за ініціативою видатного хормейстера, педагога, професора Костянтина Костянтиновича Пігрова в Одеській консерваторії була заснована кафедра хорового диригування і створений всесвітньо визнаний студентський хор. Саме тут, в Одеській консерваторії, у «Пігровській школі», почався шлях до вершин українського виконавського мистецтва Анатолія Авдієвського.

На честь видатного хорового диригента, вихованця «Пігровської школи», Героя України, народного артиста України та СРСР, лауреата Національної премії ім. Т.Г. Шевченка, академіка, професора, заслуженого діяча мистецтв України, полум’яного патріота і яскравого представника національного хорового мистецтва Анатолія Тимофійовича Авдієвського Одеська національна музична академія ім. А.В. Нежданової заснувала Всеукраїнський конкурс юніорів вокально-хорового мистецтва «Перлини моєї країни» його пам’яті, який стартує 17 листопада. Вихід на цю конкурсну сцену вважають для себе високою честю і здійсненням заповітної мрії всі його учасники — кращі молодіжні та дитячі хорові колективи з усіх областей України.

У складі журі — відомі українські хорові диригенти, випускники Одеської консерваторії. А очолює його соратник і наступник Анатолія Авдієв-ського, головний режисер-диригент Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки, заслужений діяч мистецтв України, професор Зіновій Корінець.

Чотири календарні дні присвячені хоровій музиці; хорові колективи-юніори з різних регіонів країни; конкурсні виступи, об’єднані ім’ям великого Майстра; концерт академічного муніципального камерного хору «Вінниця» та зразкового дитячого хору Solo musica школи-педпрактики ОНМА (в день відкриття конкурсу); гала-концерт лауреатів (за участю студентського хору ОНМА) та церемонія нагородження переможців; призовий фонд у сумі 30000 гривень — такі контури Всеукраїнського хорового конкурсу, який пройде у Великому залі Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової (вул. Новосельського, 63). Там же у четвер, 17 листопада, о 14.00 відбудеться урочисте відкриття творчого змагання, а в неділю, також о 14.00, — нагородження переможців і концерт лауреатів. У п’ятницю—суботу прослуховування номінантів розпочинатимуться із 11.00. Вхід вільний.

Переглядів: 1225
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua