РубрикиБез рубрики

Третя спроба

Одеське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України шукає свого очільника. Розпорядженням директора НАБУ від 1 листопада (№1595-р) оголошено конкурс на заміщення цієї вакантної посади. Повноваження управління поширюються на Одеську, Херсонську, Миколаївську та Кіровоградську області.

Алла Юрченко, заступник виконавчого директора громадської організації «Офіс регіонального розвитку», яка координує антикорупційний напрямок роботи в південному регіоні,  та  член ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро України, наголосила на важливості цього конкурсу, адже це вже третя спроба знайти  гідного кандидата цю на посаду.

«Зроблено запуск е-декларування. Це ще один крок вперед у розвитку української демократії, це справжній і дуже важливий прорив уперед для забезпечення прозорості в процесі управ-ління та виявлення тих, хто збагачувався за рахунок державних посад. Ми всі відчули суспільний резонанс, який викликало декларування майна та коштів державних чиновників, суддів та інших осіб. Мине час й емоції вщухнуть. Далі постане питання: що з цим роботи? А робити з цим щось потрібно. Тут важливо тримати руку на пульсі як громадському сектору, так і НАЗК та НАБУ. Перевірити та проаналізувати всі ситуації, які стосуються  декларацій та суб’єктів декларування, політичної корупції, зловживання повноваженнями на місцях, дуже важко без територіальних управлінь, це практично неможливо. Зараз дуже важливо максимально поширити інформацію про проведення конкурсу, який триватиме до 15 листопада включно, та обрати найкращого кандидата на посаду очільника Одеського територіального управління. Всі процедурні моменти, вимоги до кандидатів та правила подачі документів розміщені на офіційному сайті НАБУ», — зазначила Алла Юрченко.

Переглядів: 318
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua