РубрикиПозиція

Санкційне поповнення

В офіційному віснику Євросоюзу оприлюднене рішення щодо санкцій за результатами організованих Росією незаконних виборів в анексованому Криму.

«З огляду на організацію Російською Федерацією виборів до Держдуми у незаконно анексованому Криму і Севастополі Рада (ЄС. — Ред.) вважає, що шість осіб мають бути додані до переліку осіб і компаній, щодо яких діють обмежувальні заходи», — йдеться в документі.

Як повідомляє «Радіо «Свобода», міністри економіки і фінансів країн-членів Європейського Союзу раніше ухвалили розширений список ро-сійських діячів в окупованому РФ українському Криму, яких стосуватимуться санкції ЄС. Мова про шістьох осіб, яких Росія вважає обраними від окупованого півострова депутатами своєї Державної думи.

Рада ЄС у форматі економічних і фінансових питань ухвалила нові позиції в цьому списку, щодо яких запровадять обмежувальні заходи у зв’язку з діями, пов’язаними з підривом територіальної цілісності, суверенітету й незалежності України, повідомив Петер Кажимір, міністр фінансів Словаччини, яка нині головує в Раді Євросоюзу.

Загалом у Криму і місті Севастополі, які під російською окупацією адмініструються окремо, Москва вважає обраними до Державної думи Росії вісім осіб: чотирьох в одномандатних округах (трьох на території Автономної Республіки Крим й одного в Севастополі) і також чотирьох за партійним списком прокремлівської партії «Єдина Росія». Двоє з них — Наталія Поклон-ська і Михайло Шеремет — ще з 2014 року перебувають у санкційному списку, шістьох — Костянтина Бахарева, Руслана Бальбека, Андрія Козенка, Світлану Савченко, Павла Шперова і Дмитра Бєліка — додали тепер.

Європейський Союз, як і більша частина світу, не визнає результатів «виборів до Держдуми Росії» на території українських Криму і Севастополя, як не визнає і претензій Росії на володіння окупованим Кримом.

Рішення про візову заборону і про заморожування активів у ЄС за роль в анексії Криму або в підтримці збройного вторгнення Росії на сході України діють уже проти 151 особи та 37 організацій.

Переглядів: 2314
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua