РубрикиБез рубрики

Час служити настав


4 жовтня розпочався призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України.

У рамках призовної кампанії, яка триватиме до кінця листопада, до військ (сил) планується відправити майже 14 тисяч юна-ків віком від 20 до 27 років.

У Генштабі ЗСУ зазначили, що обсяги осіннього призову менші порівняно з весняним призовом на 2700 осіб, тож підстав для очікування труднощів з невиконанням плану нема.

Всього восени планується призвати на строкову військову службу 13908 осіб. З них до лав Збройних Сил — 7908, Національної гвардії — 5000, Державної спеці-альної служби транспорту — 1000.

Жоден строковик, запевняють у Генштабі, не буде направлений до складу сил, задіяних в АТО.

Одночасно з призовною кампанією розпочалося і звільнення в запас військовослужбовців, які відслужили встановлені строки. Загалом у жовтні — грудні підлягають звільненню в запас 8315 осіб.

У четвер на збірному пункті Одеського обласного військового комісаріату, що на вулиці Заньковецької, відбулася урочиста церемонія проводів на службу в армію першої партії новобранців осіннього призову та групи добровольців-контрактників.

Вітаючи поповнення лав захисників України, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, зокрема, сказав: «Служба в армії — це випробування на зрі-лість, мужність, твердість характеру, а також це школа справжньої чоловічої дружби і взаємоповаги. Я бажаю вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України і повернутися додому змужнілими та здоровими!».

З напутніми словами до призовників звернулися також військовий комісар Одеського облвійськ-комату полковник Юрій Беляков, голова ради ветеранів-однополчан міста Одеси генерал-лейтенант у відставці Микола Лейфура, керівник департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міськради Григорій Зубов та клірик Свято-Олексіївського храму Олег Сікорський.

Загалом з Одещини на строкову службу восени повинні призвати 742 особи. З них 432 — до лав Збройних Сил, 260 — Нац-гвардії та 50 — Державно спеці-альної служби транспорту.

Окрім строковиків 30 наших земляків зголосилися служити за контрактом. За словами начальника регіонального медіацентру Міні-стерства оборони України Сергія Даниленка, їх відібрали з тих, хто вже має військовий досвід.

Як розповів військовий комісар Одеського обласного військкомату полковник Юрій Беляков, нинішній призов у нас проходить, здебільшого, без пригод. Однак є такі сільські ради, які не виконують свого обов’язку з доставки новобранців на призовні пункти. На жаль, є і факти ухиляння від призову. «На моє переконання, — сказав Юрій Беляков, — юнак, молодий чоловік стає справжнім чоловіком тільки після армії. Тому, вважаю, ухиляння від військової служби є малодушним і аморальним».

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

Переглядів: 271
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua